YouTube video

Anadolu Grubu ekibiyle 22 Eylül 2016 Perşembe günü 2. kez Odadan Kaçış aktivitesini düzenledik. Radisson Blu Ataşehir’de düzenlenen Odadan Kaçış aktivitesine 20 kişilik bir katılım mevcuttu. Toplantı gerçekleştiriyor olan Anadolu Grubu ekibi araya çıktığı sırada Odadan Kaçış aktivitesi başladı. Ne yapacakları hakkında fikir sahibi olmayan Anadolu Grubu ekibinde heyecan doruk noktadaydı.

Sunucumuzun alana gelmesiyle birlikte katılımcılar aktivitenin detaylarını öğrendi. Öncelikle takımlara ayrılan Anadolu Grubu ekibine, ardından takımların birbiriyle tanışma fırsatı bulması için küçük görevler verildi. Görevlerini tamamlayan takımlar odaya alındı. Odaya girdikleri ilk anda ne yapacaklarını bilemeyen katılımcılar onlara ait olan mektubu buldu. Nasıl hareket etmeleri gerektiğini öğrenen katılımcılar için takım olmak en önemli esastı. Birlikte hareket etmeleri gerektiğini fark eden takımlar için öğretici bir aktivite gerçekleşiyordu. Birbirini daha da yakından tanıma fırsatı yakalayan katılımcılar için hem öğretici hem de eğlenceli bir aktivite gerçekleşiyordu.

Zaman ilerledikçe birbirlerini daha yakından tanıyan katılımcılar takım olmayı yeniden keşfetti. Koordineli hareket ederek sonuca ulaşacaklarını fark eden katılımcılar için zaman daralıyordu. Odada bulunan kameralarla nasıl hareket ettikleri izlenebilen takımlar zorlandıkları anlarda ipucu haklarını kullandılar. Sırayla odalardan kaçmayı başaran Anadolu Grubu ekibine çeşitli ödüller verildi.

Yer: Radisson Blu Ataşehir
Tarih: 22/09/2016

Anadolu Grubu 2 Odadan Kaçış Anadolu Grubu 2 Odadan Kaçış Anadolu Grubu 2 Odadan Kaçış Anadolu Grubu 2 Odadan Kaçış Anadolu Grubu 2 Odadan Kaçış Anadolu Grubu 2 Odadan Kaçış Anadolu Grubu 2 Odadan Kaçış Anadolu Grubu 2 Odadan Kaçış