YouTube video

M3 Works olarak Amgen ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Hayatı Oyunlaştırma etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyede geçti. Katılımcıların çok eğlendiği etkinlikte birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Hayatı Oyunlaştırma etkinliği katılımcılar tarafından oldukça keyifli geçti. Etkinlik için alana gelen katılımcılar ilk başta ne olduğunu anlamaya çalıştılar, daha sonrasında eğitmenin sahneye çıkıp etkinliği anlatmasıyla kafalardaki soru işaretleri birer birer silinmiş oldu. İlk önce takımlara ayrılan katılımcılar yaratıcılıklarını kullanarak takım olarak bir skeç yazdılar. Sırasıyla skeçlerine prova alan takımlar sahneye çıkma zamanı geldiğinde yazdıkları senaryoya uygun kostüm ve aksesuarları da alarak sahne sıralarını beklediler. Sahneye çıkan takımlar sadece skeç yazıp oynamıyorlardı yardımlaşmanın ve bir takım gibi hareket etmenin nasıl olduğunu bizlere gösteriyorlardı. Sırasıyla tüm takımlar yazdıklarını sahnede performansa dökerken sorunlarını, güzel yanarını içlerine yaratıcılıklarını da katarak muazzam eserler ortaya çıkartıyorlardı. Jüri üyelerinin tüm skeçleri izlemesinin ardından en iyi skeci seçerek günün birincisini belirlemiş oldular. Oynadıkları skeçleri videoya alan ekibimiz Hayatı Oyunlaştırma etkiliğini katılımcılar için ölümsüz hale getirmiş oldular.

M3 Works olarak Amgen çalışanları için gerçekleştirdiğimiz Hayatı Oyunlaştırma atölyesi başladığı andan itibaren enerjisi hiç düşmedi. Katımcıların büyük keyif aldığı etkinlikte takım olmanın, bir kişi gibi hareket etmenin önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

Yer: İstanbul
Tarih: 22/11/2018

Amgen Hayatı Oyunlaştırma Amgen Hayatı Oyunlaştırma Amgen Hayatı Oyunlaştırma Amgen Hayatı Oyunlaştırma