M3 Works ekibi olarak Allianz Sigorta çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Company Rally etkinliği oldukça eğlenceli anlar yalandı. Allianz Sigorta çalışanları alanda toplanarak aktiviteye geçildi. Katılımcıların hiç beklemediği bir anda karşılarında aktivite alanını gördüklerinde oldukça şaşırdılar. Etrafta bulunan materyallerin ne işe yarayacakları hakkında bir fikri olmayan katılımcılar etkinliğin başlamasıyla birlikte kafalarındaki soru işaretlerinden teker teker kurtuldular.

Eylül 2019 tarihinde Allianz Sigorta ekibi için gerçekleştirdiğimiz Company Rally etkinliği keyifli anlara sahne oldu. Verile bilgilerin ardından hızla ellerinde bulunan malzemelerle işe koyulan katılımcıların çabası takdire değerdi. Birbirlerini çok iyi tanımalarına rağmen takım halince hareket eden ekipler, takım çalışmasının önemini daha önceden farkına vardılar. Ortaya çıkan eserin güzel olması için birlikte hareket etmeleri gerektiğinin farkına varan takımlar ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Yaratıcılığın ve tasarımın üst seviyede olduğu etkinlikte her takım en iyi aracı oluşturmak için büyük çaba sarf ediyordu. Oluşan ortak iletişim ile birlikte her takım, takım çalışması yaparak ve birbirleriyle yardımlaşarak araçlarını oluşturmaya devam etti. Araçlarını tamamlayan takımlar yarışmaya başlamak için artık hazırdı. Takımların kendilerinin tasarlayıp yaptığı araçlarla yarışacaklardı. Takımlar hızla araç pilotlarını belirlemeye başladı. Her takımın araç pilotunun belirlenmesinin ardından yarışmaya geçildi. Kıyasıya rekabetin üst seviyede olduğu yarışmada üstün olan takımlar bir üst tura yükseldiler. Final yarışının ardından birinci olan takım kutlamalara başlarken ödül töreni için M3 Works ekibi hazırlıkları başladı. Dereceye giren takımlara madalyaları ve çeşitli ödüller sırasıyla verildi.

M3 Works olara Allianz Sigorta ekibi ile birlikte Company Rally ile üretim, tasarım ve diğer her noktanın aşamalarının takımlar tarafından yapılması katılımcıların çok yönlü davranmasını gerektirdi. Katılımcılar meslek olarak hangi meslek dalından olduklarının bir önemi yoktu. Sadece takım çalışması ile hareket ederek sonuca ulaştılar.

Yer: İstanbul

Tarih: 20 Eylül 2019