M3 Works ekibi olarak Allen & Overy ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği keyifli anlara sahne oldu. Katılımcılara sürpriz yapılarak gerçekleştirilen etkinlikte hiçbir şeyden haberi olmayan katılımcıları etkinlik alanına getirdiğimizde ritm aletlerini görünce çok şaşırdılar. Keyifli geçen etkinlikte eğlenirken takım olmanın, birlikte hareket etmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlamış oldular. Etkinlik boyunca eğitmenimiz eşliğinde ritm yapan katılımcılar etkinliğin sonunda kendileri sahneye çıkıp ritm gösterisi yaptılar.

24 Ekim 2014 Cuma günü Güral Sapanca Wellness Park’ta Allen & Overy ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi keyifli bir şekilde başladı. Allen & Overy ekibi hiç bir şeyden habersiz bir şekilde etkinlik alanına geldiler, ne olacağını bilmeyen Allen & Overy etkinliğin yapılacağı yere girdiklerinde herkesin oturacağı yerdeki enstrümanları görünce çok şaşırdılar. Başta enstrümanlarını inceleyen katılımcılar eğitmenimizin gelmesiyle etkinliğe başlandı. 3 gruba ayrılan katılımcılar 1. Grupta tef, 2. Grupta darbuka ve 3. Grupta marakas olmak üzere toplam üç çeşit enstrüman aletleri olan etkinlikte, eğitmenimiz önce ritm enstrümanlarını katılımcılara tanıtıp anlattı. Enstrümanların nasıl çalınacağını gösteren eğitmenimiz daha sonra katılımcılardan çalmasını istedi, ilk denemeleri çokta başarılı olmayan katılımcılar birkaç tekrardan sonra doğru ritmi bularak ve tek bir ses çıkararak ilk aşamayı başarıyla tamamladılar. Enstrümanlarla daha ileri bir seviyeye geçen katılımcılar biraz daha zorlu aşamaya geçtiler, bu aşamalarında üstesinden gelerek başarılı bir çalışma sergileyen katılımcılar, ritm enstrümanlarını çalmaya başladıkça etkinlikten daha da çok zevk almaya başladılar. Kısa bir mola veren eğitmenimiz mola bittikten sonra katılımcıların mola sırasında çalışıp kendi içlerinde bir ritm gösterisi düzenlemek istediler. Sergiledikleri ritm performansından sonra etkinliğinin sonuna yaklaşırken katılımcıların istekleri üzerini öğrendikleri teknikler üzerinden birkaç şarkı çalınıp, söylendi. En son ana kadar bu etkinliği sadece bir eğlence etkinliği sanan Allen & Overy ekibi eğitmenimizin kapanış konuşmasında ekip olmanın önemini vurgulayınca katılımcılar ekip ruhunun, takım çalışmasının önemini bir kez daha fark etmişlerdi.

M3 Works olarak Allen & Overy ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği 40 kişinin katılımıyla Güral Sapanca Wellness Park’ta yapıldı. Katılımcıların büyük ilgi duyduğu etkinlikte bütün katılımcılar mutlu bir şekilde ayrıldılar.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 24/10/2014

allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (1) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (2) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (3) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (4) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (5) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (6) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (7) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (8) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (9) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (10) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (11) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (12) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (13) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (14) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (15) allen-overy-ritm-motivasyon-atolyesi (16)

YouTube video