Abdi İbrahim ekibi ile birlikte oldukça eğlenceli bir Parfüm Atölyesi gerçekleştirdik. 26 Mayıs 2017 Cuma günü gerçekleşen Parfüm Atölyesi’nde unutulmaz dakikalar yaşandı. 100 kişiden oluşan Abdi İbrahim ekibi oldukça heyecanlıydı. Bir an önce Parfüm Atölyesi’ne başlamak isteyen katılımcılar o sırada toplantılarını gerçekleştiriyordu. M3 Works asistanları da yan tarafta alanı Parfüm Atölyesi için hazır hale getiriyordu.

Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Parfüm Atölyesi başladı. İlk olarak parfümörümüz parfümün tarihi ve kullanımı hakkında kısa bir sunum yaptı. Oldukça bilgilendirici olan bu sunumda katılımcılar parfümle ilgili öğrenmek istedikleri ne varsa öğrendiler. Böylece ilk aşama geride kaldı. Sırada parfümleri yapmak vardı. Parfümörümüz örnek teşkil etmesi adına bir tane parfüm yaptı. Daha sonra katılımcılardan aşamalarına uygun olarak parfümler yapmalarını istedi. Hem kendileri hem de yakınları için parfümler yapacak olan katılımcılar oldukça heyecanlıydı.

Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcılar oldukçam mutlu görünüyordu. Eğlendikleri her hallerinden belli olan katılımcılar aynı zaman da oldukça öğretici bir aktivite de gerçekleştiriyordu. Hem eğlenen hem öğrenen Abdi İbrahim ekibi birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu.

Katılımcıların birbirlerini yakından tanımasını sağlayan Parfüm Atölyesi’nde aynı zamanda takım içi iletişim de kuvvetleniyordu. Birbirleriyle yardımlaşarak parfümlerini yapan Abdi İbrahim ekibi oldukça keyifli vakit geçiriyordu. Bireysel bir aktivite olarak görünse de Parfüm Atölyesi’de takım çalışmasının ve takım olma halinin öğrenildiği bir aktivitedir. Katılımcılar kendileri için parfümlerini yaparken aynı zaman da takım olma halini ve koordineli hareket etmeyi yeniden keşfetti.

Yer: Bakırköy / İstanbul
Tarih: 26/05/2017

 

title= title= title= title=