Eğitimini tamamla sen de bir ajan ol! M3 Works olarak 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği üyesi öğrenciler ile gerçekleştirdiğimiz Gizli Görev: Kahramanlar Okulu etkinliği boyunca katılımcılar keyifli anlar yaşadı. Zorlu etaplardan oluşan oyun boyunca takımlara ayrılan3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği üyesi öğrencileri takım ruhunun önemini vurgulayan bu oyunda oldukça başarılı bir performans sergilediler.

43 katılımcının olduğu oyunda katılımcılar takımlara ayrıldı. Yakın dövüş eğitimi, toksik nehir, radyoaktif madde gibi parkurlardan oluşan etaplar her takım tarafından tamamlandıktan sonra parkuru en kısa sürede tamamlayan takıma birincilik ödülü verildi. Görev kartlarını alan ajan takımı üyeleri şifreli yazıları çözmeye çalıştılar. Bir süre sonra ancak bu kartları birleştirirlerse görevin beraber başarılabileceğini gören katılımcılar etapları tamamlamak için harekete geçtiler. Kendilerine verilen görevleri kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışan 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği üyesi öğrencilerinin etkinlik boyunca iletişim bağları kuvvetlendi. Her takım görevleri başarıyla tamamlamak için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirdi. Takım motivasyonunu artırma ve firma içi uyumu sağlama gibi etkileri olan Gizli Görev boyunca 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği üyesi öğrenciler iş birliği içerisinde çalıştılar. Zorlu etapları birbirleriyle yardımlaşarak tamamlayan katılımcılar yorucu ama bir o kadar eğlenceli oyunları başarıyla tamamladılar. İş hayatında sorumlulukların yerine getirilmesi, takım içi motivasyonu yüksek tutma, verilen işlerin zamanında tamamlanması gibi konularda katkı sağlayan Gizli Görev boyunca katılımcılar keyifli dakikalar yaşadılar. Her çalışanın büyük bir zincirin halkası olduğunu vurgulayan bu etkinlikle 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği üyesi öğrenciler birbirlerini yakından tanıma fırsatı bulmuş oldu. Buz kırıcı özelliğiyle de bilinen Gizli Görev sayesinde daha önce firma içerisinde tanışma fırsatı bulamamış olan çalışanlar uyum içerisinde çalışarak takım çalışmasına güzel bir örnek sergilediler. Konsantrasyon gerektiren etaplarda katılımcılar birbirlerine destek oldular. Birbirlerinden aldıkları destekle etapları sonlandıran 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği üyesi öğrencilerinin bu etkinlik sayesinde takım motivasyonlarının artmasına katkı sağlandı. Bazı etaplar yorucu olsa da katılımcılar Gizli Görev boyunca oldukça eğlenceli vakit geçirdiler.

Yer: Green Park Hotel / Pendik
Tarih: 27/02/2015

3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği GizliGörev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu 3iK İşletme İktisat Kulüpleri Birliği Gizli Görev Kahramanlar Okulu

YouTube video