23 Nisan Çocuk Atölyeleri ve Çocuk Etkinlikleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda elbette pandemi sürecinden en çok etkilenen evdeki çocukları düşünüyoruz. Evden çalışmanın oldukça yoğun bir şekilde arttığı günümüzde çocuklarla olan iletişimimiz her zamankinden fazla. Bu iletişim sırasında onlara keyifli bir mola verdirmek, birlikte kaliteli zaman geçirmek, şirkette çalışan diğer çocukları tanımak ve onlarla birlikte online çocuk etkinlikleri gerçekleştirmek üzere 23 Nisan Çocuk Aktiviteleri düzenliyoruz.

Geçtiğimiz yıl “evde kal” süreci başladığından beri onlarca çocuk etkinliğine imza attık. Bu alanda zaten yüksek olan deneyimlerimizi online alana taşıdık ve birçok sanal atölye, oyun ve etkinlik gerçekleştirdik.

Kimi çocuk etkinliğimiz sanat atölyeleriyken kimisi bilim atölyeleri oldu. Kimisinde şarkılar söylerken, kimisinde evde çeşitli bilimsel deneyler gerçekleştirdik. Dilerseniz en başarılı çocuk etkinliklerine birlikte bakalım:

Online Çocuk Aktiviteleri

Online Çocuk Aktiviteleri

Çocuk Dans Atölyesi

Çocukların bayıldığı şarkılarla en sevdikleri dans hareketlerini birleştirdiğimiz bu enerjik atölye sırasında bol su, havlu bulundurmayı unutmayın. Hip hop ve zumba ağırlıklı olmak üzere çocukların ilgisini çekecek birbirinden güzel dans türlerini harmanlayarak keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Online Sihirbaz

Online Sihirbaz

Sihirbaz Gösterisi

O sihirli sözcükleri bir de internet üzerinden çocuklarımız için dinleyin: “Hokus pokus”. Tamamen yaş gruplarına ve ilgi alanlarına özel hazırlanmış çocuk sihirbaz gösterimizde sihirbazımız interaktif bir şekilde katılımcıların da katılımıyla bir gösteri yapar. Örneğin Berk’in ekrana attığı cismi sihirbaz tutarken Aslı’nın aklından geçen meyveyi sihirbaz torbadan çıkarır. Kahkahanın ve sürprizlerin eksik olmadığı gösterimiz en hiperaktif çocuğun bile ilgisini çekmektedir.

Origami Atölyesi

Japon kağıt katlama sanatı origamiden ilham aldığımız bu atölyemiz aslında 7’den 70’e herkes için. Ancak çocuk aktivitesi olarak origami yaptığımızda genellikle onların ilgilerini çekecek hayvan, bitki ve oyuncak figürlerini tercih ediyoruz. Özel çocuk origami atölyesi kitleri gönderebildiğimiz gibi sıradan A4 kağıtları keserek origami yapılabilecek hale getirebiliyoruz. Elbette çocuk origami etkinliği setlerimiz içinde bu aktiviteye özel kağıtlar, özel desenli olduğu için çıkan sonuçlar çok daha çarpıcı oluyor.

Bilim Atölyesi

İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Bilim Merkezi kurucularıyla çalıştığımız bu keyifli atölyede çocukların ilgisini çekecek harika deneyler yapıyor, bunun neden olduğunu ve günlük hayatımızda benzer nelerle karşılaşacağımızı anlatıyoruz. Evlerinizdeki basit malzemelerle yapılabilecek deneylerden özel çocuk deney kitlerine kadar birçok şekilde yapılabilen bilim atölyelerimiz ile geleceğin profesörlerini, bilim insanlarını keşfedin.

Online Çocuk Tiyatrosu

Online Çocuk Tiyatrosu

Hikaye Anlatımı: Online Çocuk Tiyatrosu Gösterisi

Hikaye anlatımı atölyemizde çocuklara öykü anlatmanın sırları anlatılırken çocuk oyunlarından, çocuk tiyatrolarından en güzel örnekler sergilenir. Baştan sona tüm oyunun sergilendiği özel çalışmaların yanısıra şirketinize özel skeçler de üretiyoruz.

Daha Fazla Çocuk Aktivitesi

Bu tarz atölyeler ve çok daha fazla çocuk aktivitesi için iletişime geçin.