YouTube video

M3 Works olarak Sanofi ekibi için gerçekleştirdiğimiz Define Avı etkinliğinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Takımlar bir bütün halinde hareket ettiği etkinlikte takım içi uyum ve iletişim üst seviyeye ulaştı.

12 Kasım 2018 Pazartesi günü, Sultanahmet meydanında gerçekleştirdiğimiz Define Avı etkinliği klasik define avı yerine daha teknolojik olan Qr Code Define Avı etkinliği gerçekleştirdik. 3 takıma ayrılan katılımcılar ellerinde bulunan haritalarla ilerlerken ulaştıkları noktalarda kendilerini Qr code bekliyordu. Takımlarda bulunan tablet bilgisayarlar ile okutulan Qr Codelar ile yapacakları görevler ve cevaplayacakları sorular ekranda karşılarına çıkarak cevaplamaya koyuldular.  Gittikleri noktalarda tabletlerle takım fotoğrafı çekilmeyi de unutmayan katılımcılar dijital define avına hızlı adapte olmuşlardı. İlk etaplarda biraz zorlanan takımlar zaman ilerleyip noktalara ulaştıkça takım içi uyumu ve koordinasyonu yakalamışlardı. Birçok kazanımı bir arada barındıran Define Avı etkinliği Sanofi çalışanlarına oldukça iyi gelmişti. Sanofi ekibi etkinliğe devam ederken bir taraftan da tarihi yerleri gezerek keşfediyorlardı. Katılımcıların tamamının yabancı olması sebebi ile takımların başında duran asistan arkadaşlarda iyi derecede İngilizce bilen kişilerden seçiliyorlardı. Etkinliğin sonuna yaklaşıldıkça Sultanahmet meydanında define arayan takımlar görevleri bitirerek final noktasına gelmeye başladılar. Birincinin belirlendiği etkinlikte define sandığını almaya hak kazanan takım sürpriz ödülün sahibi oldu.

Sultanahmet çevresinde gerçekleştirdiğimiz Qr Code Define Avı etkinliği Sanofi ilaç tarafından oldukça beğenildi. Etkinliğin tabletlerle olması da Define Avı etkinliğine farklı bir hava katmış oldu katılımcıların uyum içinde gerçekleştirdikleri etkinlikte takım içi yardımlaşma ve koordinasyon uyumu ön plana çıkmış oldu. Takım olmanın önemini bir kez daha hatırlayan Sanofi ekibi etkinlik sonunda alandan yüzleri güler bir şekilde ayrıldılar.

Yer: Sultanahmet
Tarih: 12/11/2018

Sanofi Define Avı Sanofi Define Avı Sanofi Define Avı Sanofi Define Avı