Pfizer ekibi ile birlikte Kasım 2018 tarihinde oldukça keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik. Pfizer ekibi ile İstanbul’da bir araya geldiğimiz katılımcıları yoğun tempodan, düşük enerjiden kurtarmak için gün içerisinde birkaç setten oluşan Mobil Orkestra ekibi sahne aldı.

Bando ekibi geçmişten günümüze birbirinden keyifli şarkıları sırasıyla çalıyordu. Katılımcıların doyasıya eğlendiği Mobil Orkestra etkinliğinde heyecan bir olsun azalmadı. Hep bir ağızdan çalınan şarkılara eşlik eden katılımcılar oldukça keyifli bir Mobil Orkestra etkinliği gerçekleştiriyordu. Dört kişiden oluşan Mobil Orkestra ekibi 2 üflemeli 2 vurmalı çalgıdan oluşuyordu. Birbirleriyle oldukça koordineli ve takım halinde hareket eden Mobil Orkestra ekibi keyifli zamanlar geçiriyordu. Mobil Orkestra ekibinin uyumu ve takım halinde oluşu katılımcılara da yansımıştı. Hep birlikte hareket ederek birbirinden keyifli zaman geçiren katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici dakikalar yaşadı. Mobil Orkestra ekibi uzun yıllardan beri birlikte çalışan ve oldukça uyumlu hareket eden bir ekipti. Yapısı gereği birbirlerinden bağımsız hareket etmeyen ve oldukça uyumlu davranan Mobil Orkestra ekibi katılımcılarında bu durumu fark etmesini sağladı. Takım halinde ve bütün olarak şarkılara eşlik eden katılımcılar keyifli zaman geçiriyordu. Çalan şarkılara hep birlikte eşlik eden, ritim tutan ve dans eden katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu.

Birbirinden keyifli anların yaşandığı Mobil Orkestra etkinliğinden yavaş yavaş sona geliniyordu. Gösterinin sonuna gelindiğinde katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Birkaç seans sahne alan ekibimiz gün boyunca bildikleri şarkılara hep bir ağızdan eşlik etmiş, birbirlerini daha da yakından tanıma fırsatı yakalamış katılımcılar aynı zaman da takım olma ve koordineli hareket etmeyi de tekrardan hatırlamış oldular. Böylece hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite gerçekleştirmiş olan katılımcılar oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrılmaya başladı. Bol bol fotoğraf ve video da çekmeyi ihmal etmeyen Pfizer ekibi bu anları ölümsüz kıldı.

Yer: İstanbul
Tarih: 27/11/2018

Pfizer Mobil OrkestraPfizer Mobil OrkestraPfizer Mobil OrkestraPfizer Mobil Orkestra