M3 Works olarak Kubina Cafe’de katılımcılar ile gerçekleştirdiğimiz Canlı Karaoke gecesi, özgüvenin zirvelere çıkarak, heyecanlı ve oldukça eğlenceli anlar yaşanmasına olanak sağladı. Katılımcıların seçtikleri şarkıların sözleri ekranda akarken katılımcılar sözleri takip ederek şarkıları seslendirdiler. Aralarında başlangıçta çekingen tavırlar sergileyen katılımcıların da olduğu canlı karaoke etkinliğinde mikrofonu ellerine aldıktan sonra katılımcıların artan özgüvenleri gösterdikleri performansa yansıdı.

M3 Works çalışanlarının yardımıyla yüzlerce şarkılık geniş repertuar arasından katılımcıların istedikleri şarkılar seçildi. Sevdikleri şarkıları seçen katılımcılar izleyenlere eğlence dolu anlar yaşattı. Bireysel performansların yanı sıra takım halinde de şarkılar seslendirildi. Katılımcılar orkestramızın çaldığı parçalara eşlik ederken izleyenler de oldukça keyifli vakit geçirdiler. Takımlar halinde şarkılar söylenirken ortamda oluşan enerji ve motivasyon görülmeye değerdi. İş birliği içerisinde şarkıları seslendiren ekipler uyumlu performanslarıyla dikkat çektiler. Katılımcıların seslerinin iyi ya da kötü olmasının fark etmediği bu etkinlikte heyecan dolu anlar yaşandı. Mikrofonu ellerine alan katılımcılar zaman zaman eşlik etmeleri için mikrofonu izleyenlere de uzattılar. Yalnızca performans sergileyenlerin değil izleyenlerin de katılımıyla interaktif bir çalışmaya imza atıldı. Ellerindeki mikrofonlarla birbirlerini şarkı söylemeye teşvik eden çalışanlar sinerjileriyle geceyi şenlendirdiler. Canlı orkestramızın ve katılımcıların müthiş performansı sayesinde sahne bir an olsun boş kalmadı. İzleyenler sevdikleri ve istedikleri şarkıları seslendirmek için sıraya girdiler. Kubina Cafe&Restaurant ziyaretçilerinin katılımıyla gerçekleşen canlı karaoke etkinliğimizle katılımcılar arasındaki iletişim ve koordinasyon geceyi daha da renklendirdi.

Kendilerini orkestramızın canlı ritimlerine kaptıran izleyenler arasında kendilerine hakim olamayıp dans pistine atlayanlar bile vardı. M3 Works ekibinin eğlenceli ritimleri, katılımcıların seslendirdikleri şarkılar ve izleyenlerin dansları eşliğinde unutulmaz bir geceye imza atıldı. Özgüvenleri artan katılımcılar sahnede birer yıldız gibi parladılar. Gece sonunda herkes oldukça mutlu ve rahatlamış görünüyordu. Yüksek enerjinin hakim olduğu gecede katılımcılar stresten uzak keyifli vakit geçirmenin tadına vardılar. Muhteşem repertuarıyla sahnede yer alan orkestramız, katılımcılarla birlikte müziğin ritimlerine ve gece boyu süren eğlenceye kendilerini kaptırdılar. Çeşitli parçaların söylendiği geceden herkes mutlu ayrıldı.

Yer: Beykoz
Tarih: 08/3/2014

Kubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı KaraokeKubina Cafe&Restaurant Canlı Karaoke