YouTube video

M3 Works olarak HR Dergi zirvesinde katılımcıların sunum aralarında keyifli vakit geçirmeleri için M3 Works standında Brain Master Challenge oyununu oynattık. Katılımcıların büyük keyif aldığı zihin oyununda karşılıklı yarışarak zihinlerini aktif ettiler.

21 Kasım 2018 tarihinde, Ataşehir’de bir otelde gerçekleştirilen zirvede M3 Works olarak yine farkını yaratarak Türkiye’de çok bilinmeyen bir fuaye aktivitesi gerçekleştirdi. Brain master Challenge adlı oyunda katılımcılar zihinlerini çalıştırarak rakibini yenmeye çalıştılar. Sabahın erken saatlerinde katılımcılar gelmeden ekibimiz M3 Works için ayrılmış standa Brain master Challenge oyununu kurdular. Katılımcıların büyük ilgi gösterdiği etkinlikte zihinlerini çalıştırarak rakibini yenmeye çalıştılar. Tüm gün yarışma yapılan katılımcılar gün sonunda M3 Works olarak sürpriz hediyelerle ödüllendirildiler.

M3 Works olarak HR Dergi zirvesinde M3 Works standında Brain Master Challenge yani Zihin Gücü oyunu oynatıldı. Katılımcılara değişik gelen aktivite gün boyu eğlenerek sunumlardaki durağanlığı yok ettiler.

Yer: Ataşehir
Tarih: 21/11/2018

HR Dergi Brain Master Challenge HR Dergi Brain Master Challenge