Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda2019-01-05T08:09:12+00:00

m3workstakimi

M3 Works, 2005 yılında kurulmuş Türkiye’nin en köklü kurumsal aktivite organizasyon şirketidir. Takım çalışmaları ve motivasyon eğitimlerine odaklanmış olan şirketimiz bugüne kadar 2500’den fazla etkinlikte yer almış, 500’den fazla firmayla çalışmıştır.

M3 Works, hayatlarının büyük bir bölümü iş yaşamı olan profesyonellere, sanat ve spor aracılığıyla motivasyon ve takım çalışması değerlerinin kazanılması çalışmalarında çözüm önerileri sunmaktadır.

Ayrıca piknikler, fuarlar, üniversiteler, seminerler gibi markanın iç veya dış müşteri ile buluştuğu noktalarda, onlara farklı deneyimler sunan doğrudan pazarlama araçları sağlamaktadır.

M3 Works, 2015, 2016 ve 2017 Yıllarındaki World Tourism Forum’da (Dünya Turizm Forumu) üç yıl üst üste “Best Event Supplier” (En İyi Etkinlik Tedarikçisi) ödüllerine layık görülmüştür. Kurucumuz Erdem Genç ise 2015–2016 döneminde 100’den fazla ülkede şubesi bulunan Uluslararası Genç Girişimciler ve Liderler Derneği (JCI) tarafından düzenlenen TOYP (Ten Outstanding Young Person) organizasyonunda İş Dünyası ve Girişimcilik alanında Türkiye’nin En Başarılı Genci ünvanıyla ödüllendirilmiştir. 2017 ve 2018 yıllarında ise Yılın Genç Girişimcisi seçilmiştir.

Aktivite departmanınız olmak istiyoruz!

  • Hızlıyız. Ertesi güne teklif bırakmayız, derhal çalışırız.
  • Ekonomiğiz. En kaliteli işi en uygun fiyata yapıyoruz.
  • Sorumluluk sahibiyiz. Etkinliklere asla gecikmiyoruz, hiç bir ayrıntıyı atlamıyoruz.
  • Özveriliyiz. Gerekirse gece gündüz çalışır, anahtar teslim çözümlerimizle ekstra maliyet çıkarmayız.
  • Çözüm odaklıyız. Sorun değil, çözüm üretiriz.
  • Rahat ettiririz. Size asıl işinizle uğraşacak zamanı sağlarız.

M3 Works Takım Çalışması

Motivasyon eğitimi ile verimli çalışma

Verimli çalışma, her şirket sahibinin istekleri arasında yer alır. Daha fazla iş hacmi, müşteri beklentilerini karşılayabilme ve müşterilerle daha sık ilişki içinde olabilmek için personellerinin daha fazla gayret etmelerini isteyen şirket sahipleri için öneride bulunan uzmanlar; personellerinin işlerle daha fazla ilgili olmaları ve daha fazla zaman ayırabilmelerinin motivasyon eğitimine bağlı olduğunu bildirmektedirler. Kurumda çalışan tüm personellerin verimliliğini en üst seviyeye getirmek için bu eğitimin şart olduğunu söylemekte yarar vardır. Aslında motive olabilmek için belli bazı eğitimler haricinde bazen de değişik aktiviteler düzenlemek gerekiyor ama tüm bunları yapabilmek için de yine belli bazı eğitim konularından geçmek ve personelleri buna göre hazırlamak gerekiyor.

Personellerin motivasyonlarını dengelemek, istekli şekilde çalışmalarını elde etmek ve sonucunda en iyi iş verimini elde etmek için yapılması gereken temel bazı şeyler vardır. personellerin kişilik yapılarını incelemek, başarı güdüsünü test etmek, güçlü yönlerini yakalamak, kazanma ve kaybetme psikolojisinin personel üzerindeki etkisini analiz etmek gibi bazı detaylar, motivasyon eğitiminde faydalı olacaktır. Uzman eğitmenler; personellerin istenilen verimi sunmalarını sağlamak için bazı çalışmaların yapılmasını faydalı bulmaktadırlar. Özellikle yukarıda saydığımız ince ayrıntılar hakkında bilgi edinmek ve buna göre personeli değerlendirmek işin en püf noktaları olarak değerlendirilmektedir. Motivasyon eğitimi veren uzmanlar da öncelikle bu değerlendirmeleri yaparak daha sonra gerekli çalışmalara başlamaktadırlar.

Sıra sizde

Şirketinizin veriminden şikâyet mi ediyorsunuz, personellerinizin çalışmaları yetersiz mi geliyor? Eğer bu tip şikâyetleriniz varsa kesinlikle çalışanlarınızın belli bazı eğitimlerden geçmeleri için onlara olanak tanımanız gerekiyor. Tüm bunlar için eğitim kurumumuzdan destek alarak motivasyon eğitimi noktasında gerekli yardımı alabilir, personellerinizin istediğiniz verimi size sunmalarını sağlayabilirsiniz.