m3workstakimi

M3 Works, 2005 yılında kurulmuş Türkiye’nin en köklü kurumsal aktivite organizasyon şirketidir. Takım çalışmaları ve motivasyon eğitimlerine odaklanmış olan şirketimiz bugüne kadar 2500’den fazla etkinlikte yer almış, 500’den fazla firmayla çalışmıştır.

M3 Works, hayatlarının büyük bir bölümü iş yaşamı olan profesyonellere, sanat ve spor aracılığıyla motivasyon ve takım çalışması değerlerinin kazanılması çalışmalarında çözüm önerileri sunmaktadır. Ayrıca piknikler, fuarlar, üniversiteler, seminerler gibi markanın iç veya dışmüşteri ile buluştuğu noktalarda, onlara farklı deneyimler sunan doğrudan pazarlama araçları sağlamaktadır.

M3 Works, 2015 ve 2016 Yıllarındaki World Tourism Forum’da (Dünya Turizm Forumu) iki yıl üst üste “Best Event Supplier” (En İyi Etkinlik Tedarikçisi) ödüllerine layık görülmüştür. Kurucumuz Erdem Genç ise 2015–2016 döneminde 100’den fazla ülkede şubesi bulunan Uluslararası Genç Girişimciler ve Liderler Derneği (JCI) tarafından düzenlenen TOYP (Ten Outstanding Young Person) organizasyonunda İş Dünyası ve Girişimcilik alanında Türkiye’nin En Başarılı Genci ünvanıyla ödüllendirilmiştir.

Aktivite departmanınız olmak istiyoruz!

  • Hızlıyız. Ertesi güne teklif bırakmayız, derhal çalışırız.
  • Ekonomiğiz. En kaliteli işi en uygun fiyata yapıyoruz.
  • Sorumluluk sahibiyiz. Etkinliklere asla gecikmiyoruz, hiç bir ayrıntıyı atlamıyoruz.
  • Özveriliyiz. Gerekirse gece gündüz çalışır, anahtar teslim çözümlerimizle ekstra maliyet çıkarmayız.
  • Çözüm odaklıyız. Sorun değil, çözüm üretiriz.
  • Rahat ettiririz. Size asıl işinizle uğraşacak zamanı sağlarız.

M3 Works Takım Çalışması