yazi atolyesiKendi Dünyanıza Hoşgeldiniz!

Park Kitap Yazı Atölyesi’nde entelektüel boyutunuzu çeşitlendirerek, estetik bir bütünlük içinde düşlerinizi, düşüncelerinizi, anılarınızı yazmaya başlayın. Oluşturacağınız kahramanlarınızın serüvenlerini bizimle ‘öykü’lere dönüştürebilir ya da onları ‘roman’laştırabilirsiniz. Ayrıca bu serüvende, iç dünyanızı yansıtmayı başarırken, takım arkadaşınızla iletişiminizin şaşılacak düzeyde geliştiğini gözlemleyebileceksiniz.

Bir günde kaç mesaj hazırlıyorsunuz? Oldukça fazla. Peki, yazdıklarınız daha etkili kılınabilir mi? Evet! Bunun sırrı, dili doğru kullanarak yaptığınız kelime ve ifade tercihlerinizde yatıyor.

Park Kitap Yazı Atölyesi’nde, eğitmenlerimizin belirlediği birlikte yazma teknikleriyle eğlenceli sınırlar belirlerken hayal gücünüzün sınırsız dünyasını keşfe çıkarken, dildeki etkinliğinizi de fark edeceksiniz.

Ayrıca Park Kitap Yazı Atölyesinde, takım halinde ya da bireysel olarak üreteceğiniz yapıtlar, editörlerimizin desteği ve sizlerin isteği doğrultusunda basılı olarak değerlendirilecek.

Katılımcı: Kişi sınırı bulunmamaktadır
Kazanımlar:
Yaratıcılık, Özgüven, Motivasyon, Yüksek Enerji

Etkinlik Türü
Takım & Kişisel Gelişim
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Motivasyon
Özgüven
Yaratıcılık
Yüksek Enerji