seramik heykelSeramik atölyesi çalışmamızda temel seramik şekillendirme teknikleri ile çamur ve yardımcı malzemeleri kullanarak süs eşyaları uygulamaları yapacağız.

Atölyemizde gerekli tüm malzemeler sağlanmakta, ustamız eşliğinde önce teorik ve pratik eğitim verilmekte, ardından katılımcıların da dahil olarak kendi eserlerini yaratmaları sağlanmaktadır. Sonunda üretilen çalışmalar katılımcılara birer hediye olarak verilir.

Katılımcı: 10-200
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: Yaratıcılık, İletişim, Motivasyon, Eğlence

Atölye Seçenekleri

• Heykel Atölyesi
• Çömlek Yapımı

Referans İşler

Groupama

M3 Works olarak Groupama ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Seramik Atölyesi’nde çok renkli ve keyifli anlar yaşandı. Sınırlı kaynak ve zaman kullanımı doğrultusunda katılımcılar birbirinden güzel seramikler tasarlayarak oldukça renkli görüntüler sergilediler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/groupama-seramik-atolyesi/

Yapı Kredi

M3 Works olarak Yapı Kredi Bankasının 20 kişilik ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Seramik Atölyesi’nde çok renkli ve keyifli anlar yaşandı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/yapi-kredi-seramik-atolyesi/

Hasbro

M3 Works olarak Hasbro ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Seramik Atölyesi’nde çok renkli ve keyifli anlar yaşandı. Sınırlı kaynak ve zaman kullanımı doğrultusunda katılımcılar birbirinden güzel seramikler tasarlayarak oldukça renkli görüntüler sergilediler. Birbirinden farklı seramiklerin hazırlandığı aktiviteden katılımcılar mutlu bir şekilde ayrıldı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/hasbro-seramik-atolyesi/

Etkinlik Türü
Atölyeler
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Eğlence
İletişim
Motivasyon
Yaratıcılık