rio carnavalRitm Carnaval vurmalı çalgılar topluluğu bir Brazilian Samba/Batucada grubudur. Grubun en önemli özelliği, repinique, surdo, agogo, pandeiro, tamborim, cuica, caixa, reco reco, chocalho, ganza gibi otantik Brezilya ritm enstrümanlarını kullanıyor olması ve performansını sahne ihtiyacı duymadan mobil şekilde çalarak yapabilmesidir. Ritm Brezilya ekibinin de sahne almasıyla etkinlik alanını tam bir mini karnaval havasına büründürecektir.

Ritmbox Perküsyon Topluluğu

Ritm Perküsyon Topluluğu, Latin ve Doğu perküsyonlarından çok geniş bir repertuara sahip olup, aynı zamanda kendi tarzında, yalnızca vurmalı çalgılar kullanarak yorumladığı tanınmış parçalarla çok özel bir gösteri sergilemektedir. Mekanın ve organizasyonun büyüklüğüne göre farklı seçenekler ile, çok geniş bir perküsyon setiyle sahneyi doldurarak, gerekirse etnik ve oryantal dansçılarla desteklenen 10 dk ile 2,5 saat arasında süren performanslar gösterebilmektedir.

Etkiler

• Çeşitliliğin değerini kanıtlar
• Takım ruhu ve uyumu arttırır
• Motivasyon ve başarma duygusunu geliştirir
• Risk almaya teşvik eder

Ne işe yarar? Ne yaparız?

Anında karnaval! Bagetlerle çalınan büyük küçük birçok enstrümanla birlikte samba ritmleri tam bir takım çalışması aksiyonudur. Küçük boy agogo bellerden, şakırtılı zillere, dev surdo bas davullara, her parçası büyük bir etkili yaratır ve gereklidir.

Sambanın gürültürü intro’su, zamanlı duruşları ve senktronize bitişleri çok güçlüdür. İnsanlar yarattıkları bu harika performanstan büyük heyecan duyarlar.

Dahası…

Lütfen bize etkinlik alanının boyutu ile ilgili danışın. İdeali tüm katılımcıların bir çember olarak rahatça oturabilecekleri büyüklükte olmalarıdır.

Referans İşler

Ümraniye Belediyesi

umraniye-280-150

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren M3 Works Carnaval Brezilya Perküsyon Topluluğu, Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler Bayramı Performans Gecesi” kapsamında sunduğu ritm show’da 50 kişilik dev kadrosuyla sahne aldı. Batucada çalan ekip büyük beğeni topladı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/umraniye-belediyesi-performans-gecesi/

Medintek

medintek-rio-karnavali (8)

“Medintek” çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen Rio Karnavalı’nda ritmpark enstürmanları ile katılımcılarla birlikte yapılan takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. 120 katılımcının yeraldığı çalışmada, takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/medintek-rio-karnavali/

Etkinlik Türü
Müzik Grupları
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Motivasyon
Takım çalışması