karikatur resimEtkinlik alanında derhal karikatürünüzü veya kara kalem ya da renkli resminizi çizebilecek sanatçımız, işini tamamladıktan sonra size armağan ediyor. Çizgi roman üzerine çizim ve teknik bilgilerin anlatımıyla başlayacak atölye çalışması, karikatürde espri bulma ve mizah üretme üzerine devam edecek ve karikatür çizimleriyle sona erecek.

YouTube video

Resim Atölyesi

Toplantı odalarınızı atölyeye çevirerek iş saatlerinize uygun, bütün malzemelerin tarafımızdan getirildiği yağlıboya resim derslerine katılmak ister misiniz?

Karakalem, suluboya, yağlı boya gibi birçok seçeneğin bulunduğu atölye çalışmalarımız ister kısa sürede tamamlanıyor, isterseniz kurs halinde aylık eğitimlere dönüşüyor.

Katılımcı: 5-500
Zaman: 60-180 dakika
Kazanımlar: İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji, Yaratıcılık

karikatur (1) karikatur (3) karikatur (4) karikatur (5) karikatur (6) karikatur (7)

Ömer Yılmaz / Karikatürist

karikaturist (1) karikaturist (2) karikaturist (3) karikaturist (4)

Karikatürist için: http://www.m3.com.tr/karikaturist/

Referans İşler

Berlitz

M3 Works olarak Berlitz çalışanları için gerçekleştirdiğimiz Karikatür Atölyesi‘nde katılımcıların birbirinden güzel karikatürlerini yaptık. Profesyonel karikatür sanatçımız istekler üzerine kara kalem ve renkli çizimler yaparak çalışanlara takdim etti.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/berlitz-karikatur-atolyesi/

Abdi İbrahim 2

abdi-280-150

M3 Works olarak Abdi İbrahim çalışanları için Antalya’da 2. kez gerçekleştirdiğimiz Karikatür Atölyesi‘nde katılımcıların birbirinden güzel karikatürlerini yaptık.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/abdi-ibrahim-2-karikatur-atolyesi/

Borusan

borusan-280-150

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında M3 Works olarak Borusan Otomotiv’de gerçekleştirdiğimiz Araç Boyama etkinliğiyle çocuklar keyifli anlar yaşadı. Borusan çalışanlarının ve müşterilerinin çocukları üzerlerine beyaz kaplama geçirilen otomobilleri yaratıcılıklarını kullanarak renklendirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/borusan-arac-boyama-ve-karikatur-atolyesi/

Etkinlik Türü
Atölyeler
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Motivasyon
Yaratıcılık
Yüksek Enerji