kaligrafiYazı yazma sanatı kaligrafi ve eski Osmanlı sanatlarından hat, kağıt, tabak, firma ürünleriniz, kalem gibi birçok malzemeye uygulanabilir. Ustalarımız uygulama yapabileceği gibi katılımcılarla atölye de gerçekleştirebiliriz. Katılımcılara Çin alfabesiyle adlarının yazdığı chopstick’ler hediye etmek yaptığımız ilginç işlerdendi.

Özel bir alan gerektirmeyen Hat Sanatı Atölyesi aynı zamanda oldukça farklı. Kullanmak istediğiniz herhangi bir eşyaya yapılabilir. Firma eşyaları, ürün eşyaları, kalem, chopstick gibi çoğaltılabilen örnekler Hat Sanatı yapımı için uygundur. Görsel olarak çok güzel görünen bu atölye firmaya ya da misafirlerine hiç unutamayacakları bir hediye sunuyor. Herkesin heyecanla ve merakla yaptığı bu aktivitenin popülaritesi de giderek artıyor. Eğer sizde firmanızda değişik ve farklı bir aktivite gerçekleştirmek istiyorsanız bu atölye tam size göre.

Referans İşler

P.F. Chang’s

pf

M3 Works ekibi olarak 21 Ekim 2015 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz Hat Sanatı (Kaligrafi) Atölyesi oldukça keyifli anlara sahne oldu. Ekip üyeleri heyecanla aktivitenin başlamasını bekliyordu. İsimlerini chopstickler üzerine yazdıracak olan ekip üyeleri oldukça heyecanlıydı. Tercümanımızın ve karikatüristimizin alana gelmesiyle birlikte etkinlik başladı. Öncelikle Çin Kaligrafisi hakkında bilgiler veren tercümanımız sırayla isimleri Çince alfabesine göre yazmaya başladı. Ardından sıra karikatüristimize geldi. Tercüme edilmiş isimleri sırasıyla chopstickler üzerine yazdı. Etkinlik oldukça eğlenceliydi. Hiç unutamayacakları anılarla birlikte alandan ayrılan ekip mutlu görünüyordu.

Etkinlik Türü
Atölyeler
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Yaratıcılık