fotograf atolyesiFotoğraf makinelerinden, cep telefonlarımıza sürekli fotoğraf ile iç içeyiz. Nasıl daha iyi fotoğraf çekeriz? Kadraj, açı, renk, ışık gibi seçimleri nasıl yapmalıyız?Tek günlük atölye çalışmalarımızda birlikte bu soruların yanıtlarını arıyor, çeşitli çekimler yapıyoruz. Portre, manzara, ortam çekimleri yapabileceğimiz gibi getirilen özel objelerin, ürünlerin çekimi ile yarışmalar oluşturabiliriz. Fotoğraflar arasından yapılan seçkilerin slayt gösterisi yapılır, gerekirse sergilenmek üzere hazırlanır.

Katılımcı: Kişi sınırı bulunmamaktadır
Çalışma Süresi: Mobil Foto Atölyesi 1 saat. Foto Atölyesi Yarım Gün. Uygulamalı Tam Gün.
Kazanımlar: Yaratıcılık, Özgüven, Motivasyon, Yüksek Enerji

YouTube video

Instamozaik

Katılımcıların çekip sosyal medyada paylaştığı ya da bize ilettiği fotoğraflar interaktif ekranda anında dev tabloyu meydana getiriyor. İnteraktif ve harika bir kolektif çalışma!

Mobil Fotoğraf Atölyesi

Bu atölyede dijital fotoğrafçılıkla birlikte gelişen cep telefonlarımızın fotoğraf özellikleri tam anlamıyla kullanmayı öğreneceğiz. Gerçekten iyi fotoğraf çekmemize yardımcı olacak bu çalışmada, teknik bilginin yanı sıra kompozisyon, ışık dengesi, renk dengesi, yaratıcılık gibi konularla akıllı telefonlara boyundan büyük işler yaptıracağız :)

Atölye sonunda sertifika verilebilir, çekilecek fotoğraflardan sergi oluşturabiliriz.

Referans İşler

Türk Telekom

M3 Works ekibi olarak Türk Telekom ekibi ile birlikte 11 Mart 2016 Cuma günü Mobil Fotoğraf Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 90 kişilik bir katılımcının olduğu Mobil Fotoğraf Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/turk-telekom-mobil-fotografcilik-egitimi/

Philips

philips-280-150

“Philips” çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen Fotoğraf Atölyesi’nde yapılan 10 katılımcının yeraldığı çalışmada, Fotoğraf öğrenmede deneyimli fotoğraf eğitmenlerimiz ile yürütülen, içeriği ve uygulama ağırlıklı yapısı ile başka kurumlarda benzeri olmayan bir fotoğrafçılığa giriş ve ileri seviye eğitimi başarıyla tamamlanmıştır.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/philips-fotograf-atolyesi-3/

SİF JCB İş Makinaları

sif jcb

M3 Works olarak SİF JCB çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Fotoğraf Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli kareler ortaya çıktı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/sif-jcb-is-makinalari-fotograf-atolyesi/

Etkinlik Türü
Takım & Kişisel Gelişim
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Yaratıcılık