Eşini Bul, Labirent, Masa Labirenti

sipsak foto atolyesiTakım hafızanızı kurumsal doneleri kullanarak güçlendirmede en özelleşmiş yardımcınız!

Şirketinizin logoları, ürünleri, sloganları, mottoları, hedefleri gibi doneleri kullanarak tamamen size özel ürettiğimiz dev Eşini Bul oyununu (gerçek veya dijital ekranda) takımlarınızla birlikte oynayarak yarışıyorsunuz. Ayrıca dilerseniz oyunun taşıbilir boyutta olan versiyonlarını üretiyor, tüm katılımcılara hediye ediyoruz.

Labirent

Sayaç işliyor: Tüm takımınız labirenti ve engellerini aşarak dışarı çıkmalı. Ancak labirentin bazı kuralları var. Koşucular, izleyiciler gibi gruplara ayrılan takımınızda çözümü bulmak kadar, bu çözümün haritasını çıkarmak, deneyimleri doğru aktarmak da önemli.

Masa Labirenti

Hızlı çözüm üretme, denge, konsantrasyon becerilerini güçlendiren fuaye oyunumuzu dilediğiniz alanda isterseniz birden fazla sayıda kurabilir, turnuvalar  düzenleyebiliriz.

Referans İşler

Koç Holding

koc-280-150

Antalya’da düzenlenen etkinlikte Koç Holding çalışanları takımlara bölünerek farklı etaplardan oluşan parkurları tamamladılar. 40 kişinin katıldığı etkinlikte katılımcılar toksik nehir, eğitim parkuru gibi bir çok zorlu görevin üstesinden geldiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/koc-holding-survive-macera-yarisi/

Çalık Holding

calik-280-150

M3 Works olarak Çalık Holding ile gerçekleştirdiğimiz Eşini Bul etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Başladığı andan itibaren eğlencenin ve enerjinin hep en üst seviyede olduğu etkinlik katılımcılar tarafından da büyük ilgi gördü.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/calik-holding-esini-bul/

LG

lg-280-150

M3 Works olarak 7. Turkcell Elçiler Zirvesi LG standı’nda gerçekleştirdiğimiz Dijital Eşini Bul etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. LG televizyonuyla oynanan ve başladığı andan itibaren eğlencenin ve enerjinin hep en üst seviyede olduğu etkinlik katılımcılar tarafından da büyük ilgi gördü.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/lg-dijital-esini-bul/

Etkinlik Türü
Aktiviteler, Fuaye Aktiviteleri
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Denge
Eğlence
Konsantrasyon
Pratik Zeka
Takım çalışması