Domino Taşları

domino taslariTakımınızın büyük domino taşlarını ardarda, belli bir düzen ve sırada özenle dizerek oluşturduğu çok özel çalışmada hataya yer yok!

Henüz eser oluşturulurken yapılacak bir denge hatası tüm taşların devrilmesine ve tüm çalışmanın başa dönmesine sebep olabilir.

Üstelik zaman da kısıtlı! Bu yüzden tüm takım birlikte çalışmalı, büyük resmi düşünerek yüksek konsantrasyonla organize olmalı ve başarıya hep beraber katkıda bulunmalı.

Katılımcı: 5-5000
Zaman: Kısa senaryo 60 dk. Uzun senaryo 180 dk.
Kazanımlar: İşbirliği, İletişim, Motivasyon, Konsantrasyon, Stres Yönetimi

Referans İşler

Leo Motivasyon Kampı

leo-domino-280-150

Kısıtlı zamanda belirli bir düzen ve özenle yerleştirilmesi gereken Domino etkinliğinde İstanbul 118T Lions Club ekibi keyifli dakikalar yaşadı. Katılımcılar arasındaki iletişim kuvvetlendiren bir etkinlik olan Domino, iş birliği ve takım motivasyonunun da önemini vurgulayan bir atölyedir. Bu etkinlik en ufak bir hatanın bütün takımın emeğini yerle bir edebileceğini, sorumlulukların eşit şekilde paylaşılması ve uyum içinde çalışılması gerektiğini gösterir.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/leo-motivasyon-kampi-domino-taslari/

Halkbank

halkbank

Sıra dışı bir takım çalışması! Hem riskli, hem zevkli hem de eğlenceli! Kısıtlı zamanda belirli bir düzen ve özenle yerleştirilmesi gereken Domino etkinliğinde Halkbank çalışanları keyifli vakit geçirdiler. 10’ar kişilik takımlar halinde kendilerine verilen yönergeler ve şablonlar doğrultusunda çalışan katılımcılar başta zorlansalar da birlik ve beraberlik içinde çalışmanın kolaylığı fark ettikten sonra taşları dizmek daha rahat bir hal aldı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/halkbank-domino-taslari/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
İletişim
İşbirliği
Konsantrasyon
Motivasyon
Takım çalışması