Dans Atölyesi

dans atolyesiİnsanlar dans ederek mutluluklarını, öfkelerini, hayal kırıklıklarını ve özlemlerini ifade ederler. Her ırk, inanç ve kültür aralarında bir bağ kurarak ve önyargıları yenerek dans ile bir araya gelebilir.

Grup ile yapılan ilk toplantı ile birlikte, dans türü belirlenir ve grup seviyelere ayrılarak, kompozisyon ve koreografiler projelendirilir. Çalışmalar belirlenecek programa göre yapılır ve şirket dans grubu uygun bir mekanda, özel kostümleriyle sahne alarak yeteneklerini diğer çalışanlara / izleyicilere gösterir.

Dans Seçenekleri

Thrill The World, Latin (Salsa, Cha Cha Cha, Merengue, Bachata),  Salon Dansları (Vals, Rumba, Tango), Pop, Hiphop, Break Dans, Modern, Jazz, Roman, Oryantal, Halk Dansları, Ateş Dansı, Gogo, Drag Queen, Koreografi Show, Lad Show

Katılımcı:
5-300
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: İletişim, Motivasyon, Buz Kırıcı, Konsantrasyon, Yüksek Enerji

Zumba Atölyesi
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız >

Referans İşler

Vakıf Emeklilik
vakif emeklilik

“Vakıf Emeklilik” çalışanşarına M3 Works tarafından düzenlenen Dans Atölyesi’nde katılımcılarla birlikte yapılan takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. Vakıf Emeklilik çalışanlarının yeraldığı çalışmada, takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/vakif-emeklilik-dans-atolyesi/

AKSigorta

AK Sigorta
Sabancı Kuleleri Konferans Salonları’nda gerçekleşen tüm günlük eğitimlerimizde, 150 kişilik Ak Sigorta ekibi önce üç gruba ayrıldı. Daha sonra bu gruplar M3 Works ve Ritmgirls Dans Atölyesi (www.dansatolyesi.com) olmak üzere ikiye ayrıldı. Tüm günlük çalışma sonunda hünerlerini sergileyen gruplar yenişemediler ama ortaya harika gösteriler ve muhteşem bir takım ruhu çıktı!

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/ak-sigorta-ritmbox-ve-ritmgirls-dans-atolyesi-calismalari/

Etkinlik Türü
Çocuk Aktiviteleri, Ritim & Müzik
Süre
60dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
İletişim
Konsantrasyon
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji