dans atolyesiİnsanlar dans ederek mutluluklarını, öfkelerini, hayal kırıklıklarını ve özlemlerini ifade ederler. Her ırk, inanç ve kültür aralarında bir bağ kurarak ve önyargıları yenerek dans ile bir araya gelebilir.

YouTube video

Grup ile yapılan ilk toplantı ile birlikte, dans türü belirlenir ve grup seviyelere ayrılarak, kompozisyon ve koreografiler projelendirilir. Çalışmalar belirlenecek programa göre yapılır ve şirket dans grubu uygun bir mekanda, özel kostümleriyle sahne alarak yeteneklerini diğer çalışanlara / izleyicilere gösterir.

Dans Seçenekleri

Thrill The World, Latin (Salsa, Cha Cha Cha, Merengue, Bachata),  Salon Dansları (Vals, Rumba, Tango), Pop, Hiphop, Break Dans, Modern, Jazz, Roman, Oryantal, Halk Dansları, Ateş Dansı, Gogo, Drag Queen, Koreografi Show, Lad Show

Katılımcı:
5-300
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: İletişim, Motivasyon, Buz Kırıcı, Konsantrasyon, Yüksek Enerji

Zumba Atölyesi
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız >

Referans İşler

MetLife

MetLife çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen Dans Atölyesi’nde katılımcılarla birlikte yapılan takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. 320 kişilik MetLife ekibinin yer aldığı çalışmada, takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/metlife-dans-atolyesi/

Avon

Dans ederek stres atan katılımcılar müziğin iyileştirici etkisi ile ruhlarını dinlendirmiş oldu. Dans ederken bireysel başarının doğrudan takım çalışmasını etkilemesi takım çalışması konusunda katılımcıları yönlendirmiş oldu. Birlikte uyumu yakalayan katılımcılar M3 Works ekibi ile çok eğlenceli bir atölyeye imza atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/avon-dans-atolyesi/

Vakıf Emeklilik

vakif emeklilik

“Vakıf Emeklilik” çalışanşarına M3 Works tarafından düzenlenen Dans Atölyesi’nde katılımcılarla birlikte yapılan takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. Vakıf Emeklilik çalışanlarının yeraldığı çalışmada, takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/vakif-emeklilik-dans-atolyesi/

Etkinlik Türü
Ritim & Müzik
Süre
60dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
İletişim
Konsantrasyon
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji