bridgesDünyanın en güzel köprülerini hep birlikte inşa ediyoruz!

Boğaziçi, Golden Gate, Manhattan, Londra, Galata… Her takımın yaptığı devasa köprüler hem estetik, hem dayanıklılık, hem de doğaya saygı açısından yarışıyor. Üstelik bu devasa köprüler gerçek insan taşıyor ve birleşerek dev takım çalışması yolumuzu oluşturuyor. Finalde hep birlikte bu yoldan yürüyoruz…

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 30 takıma kadar
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: İletişim, Ekip Ruhu, Yaratıcılık, Eğlence, Konsantrasyon, Buz Kırıcı

Piramit

Mısırlıların bir piramit imal etmesi 300 yıl aldı. Oysa bizim sadece bir saatimiz var!

Mısırlılardan aldığımız takım çalışması, konsantrasyon ve iletişim ilhamlarını kullanarak yaptığımız bu etkinlikte takımlara ayrılan katılımcılar verilen önbilgi doğrultusunda küçük piramitler imal ederler. En başarılı piramiti imal etmenin yanısıra zamanla yarışırlar. Bireyden kendi takımına oluşturulan piramitler en sonunda birleşerek muhteşem finalde dev piramiti oluşturur. Piramitin üstünde ise şirket mesajlarımız devasa şekilde bulunmaktadır.

Kazanımlar: Marka farkındalığı yaratma, eğlence, sorun çözme becerisi, ilham verici, yaratıcı düşünmeye teşvik, paylaşılan deneyim, stratejik düşünme

Referans İşler

Gürsan

M3 Works olarak Gürsan ekibi ile gerçekleştirdiğimiz “Bridges” atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. 50 katılımcının yer aldığı Gürsan ekibi kendilerine verilen sınırlı malzemelerle birbirinden güzel köprüler inşaa ederek ve bir kez daha takım çalışmasının önemini kavradılar.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/gursan-bridges/

AstraZeneca

astrazeneca-280-150

M3 Works olarak AstraZeneca Dubai ekibi ile gerçekleştirdiğimiz “Bridges” atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. 250 katılımcının yer aldığı AstraZeneca ekibi kendilerine verilen sınırlı malzemelerle birbirinden güzel köprüler inşaa ederek ve bir kez daha takım çalışmasının önemini kavradılar.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/astrazeneca-bridges/

Etkinlik Türü
Indoor & Outdoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Paylaşım
Takım çalışması
Yaratıcılık