balik tutmaDoğanın içinde keyifli bir uğraş olan balık tutmanın inceliklerini usta eğitmenlerimiz eşliğinde öğreniyoruz. Bölgeden çıkan balıkları tanıyor, en uygun tekniklerle hangi balıkları nasıl avlayacağımızı yaşayarak deneyimliyoruz. Dilerseniz doğa içerisinde gölbaşında veya bir iskelede, dilerseniz opsiyonel olarak tutacağımız bir tekne ile denizde en dinlendirici aktivitelerden birini gerçekleştiriyoruz. Balık tutmak için gerekli her şeyi hazırlıyoruz: Oltalar, misinalar, yemler, kovalar…

İsterseniz takımlar halinde yapacağımız bir yarışma ile en değerli balıkları en çok tutarak en çok puanı toplayan takım Altın Olta Kupası kazanıyor.

YouTube video

Referans İşler

Arbeta

M3 Works olarak Arbeta ekibi için gerçekleştirdiğimiz Balık Tutma Atölyesi’nde keyifli anlar yaşandı. Katılımcılar tarafından çok beğenilen etkinlikte hem balık tutmaya çalıştılar hem de yardımlaşmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/arbeta-balik-tutma-atolyesi/

Nike

İstinye iskelesinden kalkan gemi ile İstanbul turu yapan 10 kişilik Nike ekibi keyifli bir aktivite gerçekleştirmek için toplandılar. Teknenin açılması ile eğitmenimizin katılımcılar arasına girerek Balık Tutma etkinliğini başlatmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/nike-balik-tutma-atolyesi/

Dell

dell-balik-280-150

M3 Works ekibi olarak Dell için gerçekleştirdiğimiz Balık Tutma Atölyesi’nde çok renkli ve keyifli anlar yaşandı. Katılımcılara, çıkılan boğaz turunda profesyonel eğitmenimiz tarafından işin incelikleri ve teknikleri gösterildi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/dell-balik-tutma-atolyesi/

Etkinlik Türü
Aktiviteler
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Eğlence