Balık Tutma

balik tutmaDoğanın içinde keyifli bir uğraş olan balık tutmanın inceliklerini usta eğitmenlerimiz eşliğinde öğreniyoruz. Bölgeden çıkan balıkları tanıyor, en uygun tekniklerle hangi balıkları nasıl avlayacağımızı yaşayarak deneyimliyoruz. Dilerseniz doğa içerisinde gölbaşında veya bir iskelede, dilerseniz opsiyonel olarak tutacağımız bir tekne ile denizde en dinlendirici aktivitelerden birini gerçekleştiriyoruz. Balık tutmak için gerekli her şeyi hazırlıyoruz: Oltalar, misinalar, yemler, kovalar…

İsterseniz takımlar halinde yapacağımız bir yarışma ile en değerli balıkları en çok tutarak en çok puanı toplayan takım Altın Olta Kupası kazanıyor.

Referans İşler

Dell

dell-balik-280-150

M3 Works ekibi olarak Dell için gerçekleştirdiğimiz Balık Tutma Atölyesi’nde çok renkli ve keyifli anlar yaşandı. Katılımcılara, çıkılan boğaz turunda profesyonel eğitmenimiz tarafından işin incelikleri ve teknikleri gösterildi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/dell-balik-tutma-atolyesi/

Turkcell

turkcell-balik-280-150

8 katılımcının yer aldığı etkinlikte sarıyer, beykoz, üsküdar vs gibi yerlerde durularak balıklar tutuldu. En çok balık tutan katılımcıya kupa ödülü verildi. Günün sonunda keyifli Balık Tutma Atölyesi sayesinde katılımcılar huzurlu bir gün geçirmiş oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/turkcell-balik-tutma-atolyesi/

Etkinlik Türü
Aktiviteler
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Eğlence