M3 Works ekibi olarak Turcas ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir aktivite gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Yapboz Lego Atölyesi Kıbrıs’da gerçekleşti. 50 kişi kişilik bir katılımın olduğu Yapboz Lego Atölyesi’nde katılımcılar gönüllerince eğlendiler.  Birçok olguyu yeniden keşfeden katılımcılar Yapboz Lego Atölyesi için oldukça heyecanlıydı.

Takım çalışmasının bir kez daha vurgulandığı Yapboz Lego Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan Turcas ekibi hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite gerçekleştirdi.

Yapboz Lego Atölyesi’nde kıyasıya bir rekabet içine giren katılımcılar kazanan takım olmak için yarışıyordu. Takımların gerçekleştirmeleri gereken görevler vardı. Legolar yardımıyla verilen görevleri tamamlayan takımlar ikinci aşamaya geçiyordu. İkinci aşama ise yapboz parçalarını doğru birleştirmekti. Kısıtlı bir zaman diliminde görevlerini tamamlamaları gereken takımlar hem birbirlerine karşı hem de zamana karşı yarışıyordu.

Tüm gereklilikleri tamamlayan takım yarışı kazanıyordu. Böylece Turcas ekibinde de Yapboz Lego Atölyesi’ni ilk bitiren takım yarışı kazanmış oldu. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Kazanan takıma ödülü verildi.

Takım çalışmasının ve birlikte hareket edip koordineli hareket etmenin öneminin kavrandığı Yapboz Lego Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Yapboz Lego Atölyesi gerçekleştiriyordu. Takım olma halinin en üst düzeye çıktığı Yapboz Lego Atölyesi’nde katılımcılar aynı zaman da birbirlerini de yakından tanıma fırsatı yakaladı. Becerikli oldukları taraflarının anlatma fırsatı yakalayan katılımcılar takım olarak bir ve bütün olmanın önemini iyice kavradı. Hep birlikte hareket ederek nasıl hızlı olunacağını da kavrayan katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici bir Yapboz Lego Atölyesi gerçekleştiriyordu.  Daha önce Yapboz Lego Atölyesi’ni gerçekleştirmemiş olan katılımcılar birçok olguyu yeniden keşfetti. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar unutulmaz anlar yaşadı. Bol bol fotoğraf ve video çektirmeyi ihmal etmeyen katılımcılar bunları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaya başladı. Hiç unutamayacakları anlar yaşayan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Takım olmanın öneminin kavrandığı Yapboz Lego Atölyesi oldukça keyifli bir şekilde sona erdi.

Yer: Güral Sapanca / Sakarya
Tarih: 11/02/2017

Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi Turcas Yapboz Lego Atölyesi