Fiziksel Çarkıfelek Çarkı artık online!

Eğlencenin ve hep beraber etkinliğe katılmanın oldukça özlendiği bu günlerde sizler için online çarkıfelek etkinlikleri düzenliyoruz. Pandemiden dolayı fiziksel etkinlikleri son derece sıkıntıya girmesinin ardından online olarak da etkinliklerimizi gerçekleştirebiliyoruz. M3 Works kapsamında sağladığımız online çarkıfelek etkinliği ile birlikte şirket arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Online Çarkıfelek

Online Çarkıfelek

Tamamen özel bir sistem dahilinde gerçekleştirdiğimiz çarkıfelek etkinliğimizde organizasyonu üstlenerek eğlenceli anlar yaşamanıza vesile oluyoruz. Genel olarak takım aktivitelerinde organize olmanın ve sistemli bir şekilde ilerlemenin zor olmasından dolayı sizlere oldukça kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Siz de online çarkıfelek takım etkinliğimize katılarak şirketinizde keyifli anlar yaşanmasını sağlayabilirsiniz.

Online Çarkıfelek

Online Çarkıfelek

Online Çarkıfelek Etkinliği Ne Kadar Sürüyor?

Sizler için organize ettiğimiz online çarkıfelek takım aktivitemiz tamamen size bağlı süreler boyunca devam ediyor. Dolayısıyla etkinliğin süresi bir saat olabildiği gibi turnuva şeklinde tüm güne de yayılabiliyor. Tamamen isteğe bağlı ilerleyerek sıkılmadan keyifli anlar yaşamanızı istiyoruz. Özellikle takım aktivitemizin online olması itibariyle hazırlanma süresi de son derece kısa oluyor. Topluluğunuz için talep ettiğiniz online çarkıfelek takım aktivitesi için bizlerle irtibata geçmeniz halinde hazırlığımızı gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında ise sizlere verdiğimiz talimatlar ile birlikte etkinliğimizi başlatıyoruz.

Online Çarkıfelek

Online Çarkıfelek

Online Çarkıfelek Etkinliği Ne Kadardır?

M3 Works olarak düzenlediğimiz online çarkıfelek takım aktiviteleri için net bir ücret belirtemiyoruz. Organize ettiğimiz etkinlikler tamamen size bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bu noktada kişi sayısı, etkinlik süresi ve bunun gibi etkenlere bağlı olarak fiyatlandırma yapıyoruz. Ancak her bütçeye uygun bir şekilde etkinlikler düzenleyerek herkesin faydalanmasını sağlıyoruz. Online çarkıfelek etkinliği kapsamında ilgili etkinliğin bütçeye uygun şekilde düzenlenmesine olanak veriyoruz. Ayrıca sadece şirket olarak değil her türlü kişi topluluğuna hizmet sağlıyoruz.

Online Çarkıfelek

Online Çarkıfelek

Sizler için düzenlediğimiz bu online etkinliklere katılım sağlamak için hemen bizlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz etkinlik düzenini ve organize işlemlerini hallederek istediğiniz vakitte gerçekleştirebiliriz. Bunun yanında belirli bir fiyat teklifi alabilmeniz için de iletişime geçmeniz gerekiyor. Bizlerle telefon numaralarımız ya da mail adresimiz üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Teklif almak için mutlaka kişi sayısı, tarih, etkinlik süresi gibi detayları iletmeyi unutmayın.