Limak Holding ekibi ile birlikte 01 Nisan 2016 tarihinde oldukça eğlenceli bir Ses Yarışması aktivitesi gerçekleştirdik. Limak Limra Hotel’de gerçekleşen aktivite de heyecan bir an olsun azalmadı. Birbirinden keyifli anlar geçiren Limak Holding ekibi gönüllerince eğlendi.

Birbirinden geniş bir repertuarın olduğu Ses Yarışması’nda katılımcılar sırasıyla sahneye çıktı. Kendi parçalarını canlı orkestra eşliğinde seslendiren Limak Holding ekibi bunun yanı sıra gösteri sonunda oylama yaptı. Böylece gecenin sonunda kazanan yarışmacı belirlendi ve çeşitli ödüller sunuldu. Hep birlikte oldukça eğlenceli bir Ses Yarışması aktivitesini geride bırakan Limak Holding ekibi unutulmaz anlar yaşadı.

Birbirinden keyifli anlara sahne olan Ses Yarışması etkinliğinde heyecan bir an olsun azalmadı. Katılımcıların hepsi en iyi şekilde sahnede yer almak için kıyasıya yarıştı. Kazananı müthiş bir sürpriz bekliyordu. Oldukça eğlenceli bir gece geçiren Limak Holding ekibi unutulmaz anlar yaşadı.

Yer: Limak Limra Hotel / Antalya
Tarih: 01/04/2016

Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması Limak Holding Ses Yarışması