M3 Works olarak Arbeta ekibi için gerçekleştirdiğimiz Balık Tutma Atölyesi’nde keyifli anlar yaşandı. Katılımcılar tarafından çok beğenilen etkinlikte hem balık tutmaya çalıştılar hem de yardımlaşmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

19 Eylül 2018 Çarşamba günü Sait Halim Paşa yalısında Arbeta ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Balık Tutma Atölyesi etkinliği keyif dolu anlara sahne oldu. Katılımcıların iki gruba ayrılması ile bir taraf Parfüm Atölyesinde kendi parfümlerini üretirken diğer ekip ise eğitmen eşliğinde Balık Tutma Atölyesi etkinliğine katıldılar. 10 kişinin katıldığı etkilikte katılımcılar eğitmen eşliğinde oltaları ellerine alarak sahilden denize doğru fırlattılar. İlk önce oltaların kullanımı ile ilgili eğitmenimizden kısa bilgiler alan katılımcılar daha sonrasından balık tutmak için oltaları kurup denize fırlattılar. Balık tutmanın yanı sıra birbirleriyle yardımlaşmayı da ihmal etmeyen katılımcılar balık tutarken karşılaştıkları sorunları birbirlerine yardım ederek aştılar. Balık tutmanın zor olduğu boğazda katılımcılar ilk başlarda zorlansalar da ilerleyen zamanlarda elleri alıştığı için daha hızlı ve pratik olmaya başladılar. Etkinliğin sonunda artık birer balıkçı kadar bilgiye sahip olan Arbeta çalışanları sosyal hayatlarında da balı tutma etkinliğini yapacaklarını belirttiler. Etkinlikten keyif aldıkları yüzlerindeki gülümsemeden anlaşılan Arbeta ekibi Balık Tutma Atölyesinden donanımlı bir şekilde ayrıldılar.

M3 Works olarak Arbeta ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Balık Tutma etkinliği birbirinden keyifli anlara sahne oldu. Katılımcılar birçok konuda bilgi edinerek etkinliği sonlandırmış oldular. Günün anısına hatıra fotoğrafı çeken katılımcılar alandan yüzleri güler bir şekilde ayrıldılar.

Yer: Sait Halim Paşa Yalısı
Tarih: 19/09/2018