M3 Works olarak en keyifli aktivitelerden biri olan Bilgimaç etkinliğini Hugo Boss çalışanları ile birlikte gerçekleştirdik. Katılımcılar tarafından tam bir maç havasında geçen etkinlikte Hugo Boss çalışanları soruları doğru cevaplayarak turnuvayı birinci bitirmeye çalıştılar.

23 Eylül 2019 Pazartesi günü İzmir’de Hugo Boss fabrikasında gerçekleşen Bilgimaç etkinliğinde 400 kişilik Hugo Boss çalışanları kıyasıya bir yarışın içindelerdi. 4 takıma ayrılan Hugo Boss ekibi ilk iki takımın alana gelmesi ile turnuvaya başladılar. İlk geldiklerinde ne yapacaklarını bilemeyen katılımcılar sunucumuzun sahneye çıkması ve aktivitenin detaylarını anlatmasıyla kafalardaki soru işaretleri sırasıyla yok olmaya başladı. Maçın başlamasıyla büyük bir yarışın ortaya konduğu aktivitede katılımcılar ekrana gelen şirket ile ilgili soruların cevaplanması sonrası takımlar puanları toplamaya başladı. En çok puanın toplandığı takımlar bir sonraki etap olan final etabında karşı karşıya geldiler. Ortamı tam bir stadyuma çeviren Hugo Boss çalışanları marşlar ve çeşitli düdüklerle tüm katılımcıları havaya soktular. Maç oynandıkça ve zaman ilerledikçe heyecanın en üst seviyeye çıktığı Bilgi Maçı etkinliğinde en çok doğruyla birinci olan takıma ödülü takdim edildi. Hem eğlenceli hem de çalışanların şirket bilgilerini ön plana çıkarttığı Bilgimaç aktivitesinde katılımcıların bilmedikleri bilgilerde daha eğlenceli bir şekilde öğretilmiş oldu. Unutamayacakları bir aktivite gerçekleştiren Hugo Boss çalışanları etkinlik alanından yüzleri güler bir şekilde ayrıldılar.

M3 Works olarak Hugo Boss çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Bilgimaç etkinliği başladığı andan itibaren tüm katılımcılar tarafından enerji hep en üst seviyedeydi. Şirket ile ilgili bilgilerin tekrardan hatırlandığı etkinlikte katılımcılar aktivitenin tadını doyasıya çıkardılar.

Yer: İzmir

Tarih: 23 Eylül 2019