M3 Works olarak Halk Emeklilik çalışanları için gerçekleştirdiğimiz Tişört Atölyesi etkinliği katılımcılar tarafından oldukça beğenilen bir aktivite oldu. Kendi tişörtlerini tasarlayan katılımcılar yeni bir tarz yakaladılar.

17 Eylül 2019 Salı günü Halk Emeklilik ekibi ile birlikte Tişört Atölyesi aktivitesi gerçekleştirdik. 15 kişilik bir katılımın olduğu Tişört Atölyesi etkinliğinde renkli anlar yaşandı. Katılımcılar Tişört Atölyesi için oldukça heyecanlıydı. Kendi tişörtlerini yapacak olan Halk Emeklilik ekibi bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Tişört Atölyesi resmen başladı. Masaların üzerinde bulunan malzemelerle diledikleri tişörtlerini yapmaya başlayan Halk Emeklilik ekibi oldukça heyecanlıydı. Daha önce benzer bir aktivite gerçekleştirmiş olan katılımcılar için bu sefer farklı olan hep birlikte ve fikir alışverişinde bulunarak hareket ediyor olmaktı. Hızla tişörtlerini yapmaya başlayan Halk Emeklilik ekibi oldukça eğlenmeye başlamıştı. Hep birlikte hareket etmeye başlayan ve birbirleri ile iletişimde kalan katılımcılar için unutulmaz bir Tişört Atölyesi gerçekleşiyordu.

M3 Works olarak Halk Emeklilik ekibi ile birlikte gerçekleştirdiğimi Tişört Atölyesi etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyedeydi. Tişörtlerini tamamlayan katılımcılar. Halk Emeklilik ekibi hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite gerçekleştirdi.