yuz-boyama

Yüz boyama etkinliği profesyonel animatör ile gerçekleşen çocuklar tarafından en çok rağbet edilen etkinliklerimizdendir. Yüz boyamayı yapacak olan animatörler; isteğinize göre seçtiğiniz şekilleri, özel üretilmiş su bazlı renkli boyalarla çocukların veya yetişkinlerin yüzlerine resmeden kişilerdir. Yüz boyamacılar, hayalleri yüzlere yansıtırlar. Yüz boyama figürleri kelebekler, çiçekler, çizgi film kahramanları (spiderman, batman, sevimli hayalet casper, pepee), korsan ve daha birçok şekilleri içerir. Çocukların hassas ciltlerini ön planda tutarak lisanslı boyalar kullanılmaktadır. Kullanılan boyalar ıslak mendil ile kolayca çıkabilir. Sağlığa hiçbir zararı yoktur. Çocukların hayal gücünü de ortaya çıkaracak olan yüz boyama etkinliği güler yüzlü animatörlerimiz ile renkli görüntülere sahne olmak üzere sizleri bekliyor.

YouTube video

Referans İşler

Galatasaray

M3 Works olarak gerçekleştirdiğimiz özel aktivitelerden biri olan Profesyonel Yüz Boyama Atölyesi oldukça keyifli geçti. Galatasaray S.K. için şampiyonluğa özel Galatasaray stadında yapılan kutlamalarda M3 Works ekibi de Yüz Boyama Atölyesi ile yer aldı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/galatasaray-yuz-boyama/

Nike

Nike Victory Tour İstanbul kapsamında Nike ekibi ile birlikte amazon Yüz Boyama etkinliğini gerçekleştirdik. Caddebostan yarışmanın başlangıç noktasıydı. Sabahın erken saatlerinde bir araya gelen katılımcılar yarış öncesi suratlarını amazon kadınlarına dönüştürdü. Profesyonel makyaj sanatçılarımızın yaptığı yüz boyama da katılımcılar birbirinden farklı ve ilginç görünüyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/nike-yuz-boyama/

Boat Show Fuarı

CNR Boat Show’da Yüz Boyama aktivitesini gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Yüz Boyama aktivitesinde katılımcılar doyasıya eğlendi. Çocukların oldukça fazla rağbet ettiği Yüz Boyama aktivitesinde katılımcılar yediden yetmişeydi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/boat-show-fuari-yuz-boyama/

Etkinlik Türü
Çocuk Aktiviteleri
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Empati
Güç
İletişim
Motivasyon
Özgüven
Yaratıcılık
Yüksek Enerji