suç mahalliTüm konukların bu yemek salonunda bulunması bir tesadüf değildi. Zira Sir William Durade mirasını açıklamak üzere konukları bu özel gecede ağırlamak istemişti. Uşak ve hizmetçilerin karşıladığı bu geniş salonda, tam da tüm misafirler yerlerini almış Sir Durade’i beklerken aniden birşeyler oldu! Işıklar söndü ve silah sesi duyuldu. Herşey tekrar normale döndüğünde Sir artık hayatta değildi. Bu cinayeti kim işlemişti? Katil aramızdaydı ve bu cinayeti ancak Müfettiş Hercules çözebilirdi!

YouTube video

Tüm konukların interaktif katılımı ve rol canlandırmasıyla çözülecek komplike bir cinayet… Agatha Christie romanlarından ilham alan, yemek boyu süren sorguda konuklarımız 1920 kıyafet ve karakterleriyle salonda atmosferi sonuca kadar yaşıyor. Kime güvenebilirsiniz? Nasıl bir takımsınız? İpuçları ve tanıkların ifadeleri bir araya geldiğinde gerçek ortaya çıkacak.

Katılımcı: 20-500
Zaman: 60-120 dk
Kazanımlar: İletişim, Liderlik, Takip, Sıradışı Düşünme, Dinleme, Takım Çalışması, Hatalardan Ders Alma

Referans İşler

BIC Türkiye

 

 

 

Tüm konukların bu yemek salonunda bulunması bir tesadüf değildi. Zira Sir William Durade mirasını açıklamak üzere konukları bu özel gecede ağırlamak istemişti. Ne yapacakları hakkında fikir sahibi olmayan BIC Turkey ekibinde heyecan doruk noktadaydı. BIC Turkey ekibi uşak ve hizmetçilerin eşliğinde yemeklerini yerken aniden bir şeyler oldu

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/bic-turkey-suc-mahalli/

Borusan Holding

 

 

 

Işıklar söndü ve silah sesi duyuldu. Katılımcılar korku ve telaşla birbirlerine bakıp olayı anlamaya çalışırken her şey normale döndü ve Sir artık hayatta değildi. Bu cinayeti kim işlemişti. Tüm katılımcıların kafasındaki bu sorunun cevabını ancak Müfettiş Hercules çözebilirdi!

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/borusan-holding-suc-mahali/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
60dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
İşbirliği
Liderlik
Takım çalışması
Yaratıcılık