siluetSilüet “Tanışma & Paylaşım” aktivitesi ile katılımcılar “ben değerliyim, ben bu büyük ailenin bir parçasıyım”, vurgusu ön plana çıkacaktır.

Bireysel Silüet ile kendisini tanıtması, takım silüeti ile “Şirket bir insan olsa nasıl bir insan olurdu” sorusuna birlikte yanıt bulacaklar.

YouTube video

Ekibin yapacağı büyük TAKIM SİLÜETİ ile ORTAK ÖZELLİKLERİ, DEĞERLERİ, VİZYONU ve KISA&UZUN VADELİ HEDEFLERİNİ belirleyeceği güçlü ve etkin bir EMPATİ & FARKINDALIK çalışmasıdır.

Aktivite “paylaşmaya” ve “takım içi etkileşime” imkan sunacak ve “ORTAK BAKIŞ AÇILARI”nı rahatça paylaşabilecekleri interaktif bir ortam yaratılacaktır.

Yaklaşık 2 saat uygulama süresine sahiptir.

Katılımcı: Kişi sınırı bulunmamaktadır
Kazanımlar: Yaratıcılık, Özgüven, Motivasyon, Yüksek Enerji

Referans İşler

BSH

Silüet aktivitesi ile katılımcılar birbirleri hakkında bilmedikleri yönleri öğrenerek daha yakından kaynaştılar. Ortak bakış açılarını edindikleri bu aktivitede birlikte yaratıyor olmanın ve tek takım olmanın önemini keyifli bir farkındalık çalışması ile gerçekleştirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/bsh-siluet/

Randstad

Randstad ekibi ile takımdaşlık konsepti üzerinden çeşitli yaşayarak öğrenme oyunları ile aktiviteler gerçekleştirdik. Bu aktiviteler ile katılımcılar kimi zaman tek takım kimi zaman alt takımlar halinde oyunları deneyimledi. Bu aktiviteler ile takım olma ve alt başlıkları eğitmen eşliğinde geri bildirim yapılarak katılımcılara yansıtıldı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/randstad-siluet/

Etkinlik Türü
Takım & Kişisel Gelişim
Süre
5dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Motivasyon
Özgüven
Yaratıcılık
Yüksek Enerji