kum sanatıOsmanlı’da harp planları yapılan kum tezgahları sanatçıların elinde şirketinizin öyküsünün anlatıldığı kum sanatına dönüşüyor. Resim yapmanın bu üç boyutlu yolu 3d yazıcılardan yüzyıllar önce keşfedildi ve şimdi sizler ile takımlarınızın deneyimlerine sunuluyor.

YouTube video

Kum Boyama Atölyesi

Bu atölye hem çocuklar için harika. Her yaştan çocuğa hitap eden Kum Boyama Atölyesi oldukça eğlenceli. Çocukların gelişimleri açısından da harika olan Kum Boyama Atölyesi onların renkleri, rakamları öğrenmesini sağlarken diğer yandan da tasarım yeteneği kazanmalarını sağlıyor. Böylece hem eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar hem de öğretici bir aktivite gerçekleştirmiş oluyorlar.

Aynı zaman da çocukların sosyalleşmesini de sağlayan Kum Boyama Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmıyor. Hata payının oldukça az olduğu ve ortaya mutlaka müthiş resimlerin çıkması çocukların özgüven kazanmasını da sağlıyor.

Kesinlikle sağlığa zararlı olmayan malzemelerin kullanılması da çocukların güvende olmasını sağlıyor. Çocuklara hem eğlence hem de öğretici bilgiler sunan Kum Boyama Atölyesi.

Etkinlik Türü
Fuaye Aktiviteleri
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Yaratıcılık