sipsak foto atolyesiTakım hafızanızı kurumsal doneleri kullanarak güçlendirmede en özelleşmiş yardımcınız!

YouTube video

Şirketinizin logoları, ürünleri, sloganları, mottoları, hedefleri gibi doneleri kullanarak tamamen size özel ürettiğimiz dev Eşini Bul oyununu (gerçek veya dijital ekranda) takımlarınızla birlikte oynayarak yarışıyorsunuz. Ayrıca dilerseniz oyunun taşıbilir boyutta olan versiyonlarını üretiyor, tüm katılımcılara hediye ediyoruz.

Labirent

Sayaç işliyor: Tüm takımınız labirenti ve engellerini aşarak dışarı çıkmalı. Ancak labirentin bazı kuralları var. Koşucular, izleyiciler gibi gruplara ayrılan takımınızda çözümü bulmak kadar, bu çözümün haritasını çıkarmak, deneyimleri doğru aktarmak da önemli.

Masa Labirenti

Hızlı çözüm üretme, denge, konsantrasyon becerilerini güçlendiren fuaye oyunumuzu dilediğiniz alanda isterseniz birden fazla sayıda kurabilir, turnuvalar  düzenleyebiliriz.

Referans İşler

Santa Farma

M3 Works olarak Santa Farma ekibi için gerçekleştirdiğimiz Dijital Eşini Bul aktivitesinde keyifli anlar yaşandı. Katılımcıların dijital ekranda görsellerin eşlerini bularak günün birincisi olmaya çalıştılar. Günün sonunda birinci olan kişiye birincilik ödülü takdim edildi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/santa-farma-dijital-esini-bul/

Philips Avent

M3 Works olarak Philips Avent ile İstanbul Kongre Merkezi Anne, Bebek ve Çocuk fuarında gerçekleştirdiğimiz Eşini Bul etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Başladığı andan itibaren eğlencenin ve enerjinin hep en üst seviyede olduğu etkinlik katılımcılar tarafından da büyük ilgi gördü.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/philips-avent-esini-bul/

Turkcell

Turkcell ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Eşini Bul aktivitesi gerçekleştirdik. Birbirinden farklı eşleri bulmaya çalışan katılımcılar aynı zamanda oldukça eğlendi. Birbirlerini yakından tanıma fırsatı yakalayan Turkcell ekibi oldukça heyecanlıydı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/turkcell-esini-bul/

Etkinlik Türü
Aktiviteler, Fuaye Aktiviteleri
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Denge
Eğlence
Konsantrasyon
Pratik Zeka
Takım çalışması