5 Aralık 2015 Cumartesi günü Continental ekibi ile birlikte düzenlediğimiz Company Rally aktivitesi eğlenceli dakikalara sahne oldu. 80 kişiden oluşan Continental ekibi ile Radisson Blu Tuzla’da buluştuk. Etkinlik için oldukça heyecanlı olan ekip bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Sunucumuzun açılış konuşmasının ardından etkinliğe geçildi. İlk olarak takımlara ayrılan katılımcılar hızla aktiviteye başladı. Takımlar kendilerine verilen malzemelerle en iyi aracı üretmeye başladılar. Sınırlı sayıdaki malzemelerle en iyi aracı üretecek olmanın yanında tasarım da önemliydi. Ellerinde bulunan kitapçıklara göre üretim yapacak olan takımlar hızla aktiviteye devam ediyordu. Kısıtlı sürede kısıtlı malzemelerle en iyi aracı üreten takımlar için asıl heyecan şimdi başlıyordu. Çünkü üretilen arabaların test edildiği bir yarış parkuru mevcuttu.

Araçların yapımını bitiren takımlar sırasıyla parkurda yarışmaya başladı. Heyecanın doruk noktaya ulaştığı Company Rally etkinliğinde kazanan takımlara ödülleri verildi. Birincilik kupası ve en iyi tasarım ödülleri sahiplerini buldu. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Continental ekibi oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

Yer: Radisson Blu Hotel & Spa / Tuzla
Tarih: 05/12/2015

Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally Continental Company Rally