M3 Works olarak Civil ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi motivasyonun üst düzey olarak gerçekleştiği ve takım uyumunun sağlandığı bir etkinlik olarak hayata geçti. Etkinlik süresince Civil ekibi Ritm Motivasyon Atölyesinde firma sinerjiyi arttırmakla birlikte firma içi uyum ve iletişim gücünü üst seviyelere çıkardılar. Civil ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi takım gücünü başarılı ve eğlenceli bir aktivite olarak üstlere çıkarırken aynı zamanda katılımcılar arası sinerji ve motivasyon ruhu da güçlenmiş oldu.

16 Ocak 2014Perşembe günü Civil ekibi ile birlikte Titanic Business Otel İstanbul’da düzenlediğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi 10 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Civil ekibi ile Ritm Motivasyon Atölyesinin gerçekleşmesi interaktif olarak müziğin ve ritmin de devreye girmesiylebirlikte takım sinerjisini ortaya çıkardığı eğlenceli bir aktivite olmasını sağladı.

Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği içerisinde 10 kişilik Civil ekibine etkinliği gerçekleştirmeleri için interaktif bir şekilde olmak üzere ritm aletleri dağıtıldı. Etkinlikte yer alan Civil ekibi M3 Works moderatörleri eşliğinde ayrı ayrı gruplara ayrılarak ritm aletleri dağıtılması sağlandı. Gruplara ayrılmış olan katılımcılara birbirinden farklı ritm aletleri (tefler, darbukalar, marakaslar) dağıtıldı. Tüm Civil ekibine M3 Works moderatörleri eşliğinde öncelikle bir kaç ellerini daha rahat hareket ettirebilmeleri için egzersizler yapıldı daha sonrasında enstrümanları ellerine alarak ritmik kompozisyon çalışması yapılmaya başlandı.

Civil ekibi ile ritm aletlerinin katılımcılara dağıtılmasından sonar motivasyonun üst düzeyde olduğu eğlenceli bir ısınmadan sonar katılımcılara dağıtılan enstrümanlarla takım ve motivasyonun çok yüksek seviyelere çıktığı müzikal gruplar oluşturarak bu çalışma sonunda takım olarak hep birlikte çaldıkları enstrümanlardan çok daha büyük bir ses elde ettiler.

Civil ekibi dağıtılmış olan ritm enstrümanlarını gruplar halinde çalmaya başladıklarında takım ruhunun ve sinerjinin yüksek olduğu keyifli dakikalar geçirdiler. Bununla birlikte etkinliği keyif alarak gerçekleştiren Civil ekibi takım motivasyonlarının uzun bir sure üst seviyelerde kalmasını sağlayan neşeli bir ortam oluşturdu. Civil ekibinin bol motivasyonlu olarak gerçekleştirmiş olduğu ritm motivasyon atölyesi, katılımcıların gerçekleştirmiş oldukları başarının en büyük etkeninin takım ruhu olduğuna karar verdiler.

Yer: Titanic Business Hotel / Kartal
Tarih: 16/1/2014

Civil Ritm Motivasyon Atölyesi Civil Ritm Motivasyon Atölyesi Civil Ritm Motivasyon Atölyesi Civil Ritm Motivasyon Atölyesi

Civil Ritm Motivasyon Atölyesi Civil Ritm Motivasyon Atölyesi Civil Ritm Motivasyon Atölyesi Civil Ritm Motivasyon Atölyesi