Ceva Logistics için M3 Works tarafından düzenlenen Makyaj Sırları Atölyesi’nde uzman eğitmenimiz eşliğinde gerçekleştirilen atölyede eğlenceli anlar yaşandı. Ceva Logistics çalışanlarının güzelliğine güzellik katan etkinlikte katılımcılar uzmanların fırçaları nasıl birer sihirli değneğe dönüştürdüklerine tanık oldular. Kendilerine en profesyonel ve en doğru makyajı yapmaları için yol gösteren eğitmenlerimiz, katılımcıların yüzlerine ve tenlerine en uygun stili bulmalarında yardımcı oldular. Seçilen renkler sayesinde güzelliği ön plana çıkaran makyaj teknikleri öğrenen katılımcılar atölye boyunca oldukça keyifli vakit geçirdiler.

Atölye başlangıcında kullanılan makyaj malzemeleri profesyonel eğitmenlerimiz tarafından uygulamalı olarak tanıtıldı. Sonrasında hangi malzemelerin birlikte kullanılacağı hakkında bilgi verildi. 10 adımlık temel makyaj tekniği kullanılarak katılımcıların kendilerine özel yüz şemalarının nasıl çıkarılacağı öğretildi. Yüzlerini profesyonel bir görüşle yakından tanıyan katılımcılar yüz şekillerine göre kullanmaları gereken doğru malzemeler tanıtıldı. Atölye boyunca motivasyonlarının oldukça yüksek olduğu gözlenen katılımcılar kendilerini makyaj malzemelerinin büyülü dünyasına kaptırdı. Doğru renk ve malzemeleri bulma konusunda birbirlerine yardımcı olan katılımcıların sergiledikleri iş birliği ve iletişim bağı görülmeye değerdi. Güzelliklerine güzellik katan Ceva Logistics çalışanları iş birliği ve yardımlaşma içerisinde çalışarak takım ruhunun gelişmesine büyük ölçüde katkı sağladılar. Profesyonel eğitmenlerimizin yardımıyla rengârenk malzemeleri yaratıcılıklarıyla birleştiren katılımcılar ortaya çıkan sonuçtan memnun görünüyorlardı. Birbirleriyle yardımlaşarak iletişim bağları kuvvetlenen katılımcılar yalnızca kendilerinin değil çalışma arkadaşlarının da doğru malzemelerle doğru teknikleri birleştirerek güzelliklerine güzellik katmalarına katkı sağladılar. Uyumlu çalışmanın ve yüksek enerjinin hakim olduğu etkinlik sonunda Ceva Logistics çalışanları yorucu ve stresli iş hayatının bıraktığı izleri saklamanın yaratıcı tekniklerini öğrendiler. Takım çalışmasını yaratıcılık ve yüksek motivasyonla harmanlayan Makyaj Sırları Atölyesi’nde katılımcılar uzmanların sihirli fırça darbeleriyle kendilerine olan güvenleri arttı.

Kendilerine en çok yakışan makyajı keşfeden çalışanlar eğlenceli atölyemizle keyifli vakit geçirdi. Atölye esnasında özel makyaj teknikleri uygulanan katılımcılar, kendi kendilerinin makyaj sanatçısı olabileceklerini gördüler. M3 Works ile gerçekleştirilen Makyaj Sırları Atölyesi Ceva Logistics çalışanlarının katılımıyla renkli görüntülere sahne olurken, hafızalarda unutulmaz anlar arasındaki yerini aldı.

Yer: Ceva Logistics Genel Müdürlük
Tarih: 07/3/2014

Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi Ceva Logistics Makyajın Sırları Atölyesi