M3 Works olarak BNP Paribas Cardif çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Fabrikası Atölyesi katılımcılara duygusal anlar yaşattı. Bisiklet Fabrikası’nda monte edilip yapılan bisikletler derslerinde başarılı ihtiyaç sahibi çocuklara hediye edilerek bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi.

BNP Paribas Cardif çalışanlarına enerjilerini arttırmak, takım ruhunu geliştirmek adına Bisiklet Fabrikası etkinliği gerçekleştirdik. Bütün bir günün yorgunluğunun ve düşmüş olan enerjilerini tek bir etkinlikle yükselteceklerini düşünmemişlerdi. Aktivite alanına gelen katılımcılar de monte bisikletleri gördüklerinde neler yapacakları hakkında kafalarında bir fikir oluşmuştu ancak detaylara hakim değillerdi. Katılımcıların de monte bisikletler hakkında yaptıkları yorumlar M3 Works eğitmeninin aktiviteyi başlatmasıyla son buldu. İlk önce aktivite ile ilgili kısa bir bilgiler veren eğitmenimiz katılımcıların kafalarındaki soru işaretlerini de birer birer ortadan kaldırmıştı. Birçok farklı beceriye sahip katılımcılar takım olarak birleştiklerinde çok daha fazlasını yapacaklardı. Bisiklet Fabrikası etkinliği bir takım çalışmasının yanı sıra aynı zamanda da bir sosyal sorumluluk projesidir. Takımlara bölünen katılımcılar kendi bisikletlerinin başına geçtiler, de monte bisikletler ve gerekli bütün malzemelerin bulunduğu masalarda artık katılımcılar Bisiklet Fabrikası etkinliğine hazırlardı. Bisiklet Fabrikası aynı zamandan bir sosyal sorumluluk projesi olduğundan dolayı yapılacak bisikletler derslerinde başarılı ancak maddi durumu yetersiz, ihtiyaç sahibi çocuklara verilecekti bunun bilinciyle katılımcılar de monte bisikletleri daha da bir özenle ve keyif alarak yapmaya başladılar. Etkinlik sırasında M3 Works asistanları katılımcıların yanlarında durarak onlara yardımcı olmak için çalıştılar. Asistanların yardımları ve yönerge kitapçıkları sayesinde işleri biraz daha rahatlayan katılımcılar bisikletlerin her bir parçasını birleştirmek için tam anlamıyla büyük bir mücadele veriyorlardı. Bisikletlerin montelenmesinin sonuna gelindiğinde sırada yapılan bisikletleri süsleme kısmı vardı. Birçok süs ile bisikletleri süsleyen katılımcılar daha sonrasında da hediye edilecek çocuklara mektuplar yazdılar. Bisikletleri birleştirip, süslemeleri ve mektup yazmayı bitiren katılımcılar günün anısına hatıra fotoğrafı çektirip etkinlik alanından ayrıldılar.

M3 Works olarak BNP Paribas Cardif grubu ile gerçekleştirdiğimiz Bisiklet Fabrikası etkinliği keyifli anlara sahne oldu. Etkinliği başarılı bir şekilde bitiren katılımcılarımızdan bisikletleri ihtiyaç sahibi çocuklara teslim edildi.

Yer: BNP Paribas Cardif Genel Müdürlük
Tarih: 24/05/2019

BNP Paribas Cardif Bisiklet Fabrikası BNP Paribas Cardif Bisiklet Fabrikası BNP Paribas Cardif Bisiklet Fabrikası BNP Paribas Cardif Bisiklet Fabrikası