Pandemi döneminde gelişimine hız verdiğimiz online takım çalışması ve motivasyon atölyeleri sayesinde 100’den fazla online takım aktivitesi sunuyoruz.

Türkiye’nin En Çok Online Takım Aktivitesi gerçekleştiren şirketi M3 Works

Mart 2020’de evlerimize kapandığımızdan beri yeni dönem için iş geliştiriyoruz. Pandeminin başından beri düzenli olarak müşterilerimize bilgilendirmeler yaparak hem onların, hem hizmetlerimizin bu süreci en iyi şekilde atlatmasına destek oluyoruz. Elbette bunların meyvelerini topluyor ve her ay birçok sanal takım etkinliği gerçekleştiriyoruz.

M3 Works Online Katalog 2020

Peki neden bunların tamamı internet sitenizde yer almıyor?

M3 Works 2005’te kurulduğundan beri alanında öncü firma olarak dünyadaki tüm sektör gelişmelerini ülkemize getirdi, kendi etkinliklerini geliştirdi. Devam eden süreçte yurt çapına yayılan organizasyonlarımızı yakın coğrafyada yaptığımız takım çalışması organizasyonu yönetimleri izledi. Katalogumuz ve websitemizdeki 297 etkinlik dünyada alanında en üst seviye hizmet veren şirketler arasına girmemizi sağladı.

Oyunlaştırmanın gücüyle eğitimi birleştirerek oluşturduğumuz bu yol birçok firma tarafından temel kaynak görülerek taklit edildi.

Pandemi sürecinde yine öncü olarak başladığımız çalışmalar yalnız yurt içinde değil global anlamda takdir gördü ve Avustralya’dan Amerika’ya, Amsterdam’dan Dubai’ye birçok coğrafyada online etkinlikler gerçekleştirmemizi sağladı.

Uluslararası işbirliklerimiz sayesinde yurtdışı şubeleşme sürecimizi hızlandırdık ve etkinlik sayımızı üç haneli rakamlara çıkardık.

Bu kadar emek verilerek oluşturulmuş bu çabaları yalnızca müşterilerimizle paylaşıyor ve onlara değer katmaya devam ediyoruz.

Online Define Avı

Gerçek dışı ve kopya içerikten nasıl korunuruz?

Şirketinizin en üst seviye ve özgün içerik hizmetini alabilmesi için teklif aldığınız şirketten orijinal etkinlik fotoğraf ve videoları ile referans talep etmenizi tavsiye ederiz.

M3 Works portföyündeki tüm takım etkinliklerini defalarca gerçekleştirmiş olup tüm etkinlikler ile ilgili özgün içerik ve altyapıya sahiptir. Tüm ekip etkinliklerimiz başta İngilizce olmak üzere birçok yabancı dilde gerçekleştirilebilmektedir.