M3 Works ekibi olarak Türk Telekom ekibi ile birlikte 11 Mart 2016 Cuma günü Mobil Fotoğraf Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 90 kişilik bir katılımcının olduğu Mobil Fotoğraf Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı.

Mobil Fotoğraf Atölyesi’nde fotoğraf çekmenin bütün detaylarını öğrenen Türk Telekom ekibi hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Mobil Fotoğraf Atölyesi’nde katılımcılar fotoğraf çekmenin inceliklerini öğrendikleri ve kontrast, renk uyumuna dikkat ettikleri Mobil Fotoğraf Atölyesi’nde Türk Telekom ekibi hiç unutamayacakları anılar yaşadı. Böylelikle katılımcılar için oldukça öğretici bir aktivite gerçekleşiyordu. Bunun yanı sıra oldukça eğlenceli de bir aktivite olan Mobil Fotoğraf Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı.

Yer: Sürmeli Otel / Gayrettepe
Tarih: 11/03/2016

Türk Telekom Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi Türk Telekom Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi Türk Telekom Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi Türk Telekom Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi Türk Telekom Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi Türk Telekom Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi Türk Telekom Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi Türk Telekom Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi

YouTube video