YouTube video

18 Kasım 2016 Cuma günü Beykoz’de TEB Arval ekibi ile birlikte Domino Taşları aktivitesini gerçekleştirdik. M3 ekibinin sabahın erken saatlerinde alana gidip Domino Taşları aktivitesinin hazırlıklarını tamamlamasının ardından TEB Arval ekibi beklenmeye başlandı.

TEB Arval ekibinin ne yapacakları hakkında en ufak bir fikri yoktu. Sunucumuzun alana gelip katılımcılara Domino Taşları aktivitesini anlatmasıyla birlikte aktivite başlamış oldu. İlk olarak küçük takımlar halinde bölge bölge çalışma kararı alan TEB Arval ekibi hızla taşları düzenli aralıklarla dizmeye başladı. Kendilerine verilen bölgeleri en iyi şeklide tamamlayan takımlar birlikte hareket etmeyi ve takım olmayı yeniden keşfetti.

En önemli kuralın takım olarak koordineli hareket etmek olduğu Domino Taşları aktivitesinde en küçük hata bütün taşların yıkılmasını sağlayabilirdi. Oldukça dikkatli bir şekilde ve koordineli hareket eden JTI ekibi için her şey mükemmel gidiyordu. Bütün taşları yavaş yavaş ve sırasıyla dizen takımlar aynı zaman da eğleniyordu. Birbirlerine şakalar yaparken bir yandan taşları da dizen katılımcılar için artık son aşamaya geçilmişti. Büyük taşların dizilmesi gerekliydi. Birbirleriyle yardımlaşarak büyük taşları da yerlerine koyan TEB Arval ekibi aktiviteyi tamamlamıştı. Sıra en eğlenceli kısım olan taşları yıkma aşamasına gelmişti. Genel Müdür’ün yaptığı konuşmanın ardından taşları yıkıldı ve “TEB Arval Finans” yazısı ortaya çıktı. Oldukça mutlu oldukları gözlemlenen TEB Arval ekibi hiç unutamayacakları bir Domino Taşları aktivitesi gerçekleştirdi. Bol bol fotoğraf çektiren katılımcılar mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

Yer: Beykoz
Tarih: 18/11/2016

TEB Arval Domino Taşları TEB Arval Domino Taşları