M3 Works olarak Tatil Sepeti için düzenlediğimiz Kokteyl Atölyesi etkinliği eğlenceli dakikalara sahne oldu. Yoğun iş temposundan çıkan Tatil Sepeti çalışanları Kokteyl Atölyesi ile keyifli anlar yaşadı. Katılımcılar alanında profesyonel olan barmenimizle birlikte farklı kokteyller hazırlayarak yeni tatlar keşfettiler.

M3 Works ekibi olarak 13 Nisan Cuma günü, 130 kişilik Tatil Sepeti ekibi ile yaptığımız Kokteyl Atölyesi etkinliği renkli dakikalara sahne oldu. Profesyonel barmenimiz eğlenceli bir gösteriyle açılış yaptı. Katılımcılar için hazırlanmış masalara geçen Tatil Sepeti ekibi barmenimizin kısa bir bilgilendirme sonrası kokteyllerini yapmaya başladılar. Masada katılımcılarla birlikte kokteyller hazırlayan barmenimiz katılımcıların istekleri doğrultusunda değişik kokteyller yapılmasına yardımcı oldu. Atölye boyunca Tatil Sepeti ekibinin birbiriyle olan iletişimi hayli artmıştı. Kokteyl yapımı sırasında birbirlerine yardımcı olan katılımcılar ekip ruhunu geliştirirken iş birliği içerisinde hazırladıkları kokteylleri birlikte tatmanın keyfini çıkardılar. Ellerindeki malzemeleri yaratıcılıklarıyla birleştiren katılımcılar farklı tatlar yaratma konusunda oldukça başarılı oldular. Katılımcılar eğlencenin tadını çıkarırken takım halinde çalışmanın verdiği mutluluk yüzlerinden belli oluyordu. Ekip ruhunun gelişmesine katkı sağlayan etkinlik aynı zamanda katılımcıların motivasyonlarını arttırmada da önemli bir rol oynadı. Takım ruhuyla birlikte uyumlu çalışmayı ve iş birliğini de gerektiren kokteyl yapımı tat ve sunum olarak da katılımcıların yaratıcılıklarıyla daha da renklendi. İş birliği içerisinde takım olarak hazırlanan kokteyller Tatil Sepeti çalışanlarının eğlence dolu anlar yaşamasına sebep oldu. Kurulan masalarda en başarılı kokteyli hazırlamak için yardımlaşarak çalışan katılımcılar eksik malzemeler konusunda da birbirlerine destek oldular. Ellerinde yeterli malzeme kalmayınca diğer takımlardan yardım alan katılımcılar uyumlu ve iş birliği içerisinde takım olarak sistemli çalışmanın nasıl olduğunu bizlere gösterdiler. Önceden birlikte çalışma fırsatı bulamayan kişilerin atölye boyunca birlikte çalışması ekip ruhunu geliştirirken, katılımcıların iletişim becerilerini arttırmada da önemli bir rol oynadı.

Beklentilerin her zaman üstünde olan Kokteyl Atölyesi etkinliği Tatil Sepeti çalışanları tarafından takım olmanın tam anlamını yakalamış oldular. Enerjinin hep yüksek olduğu etkinlikte katılımcıların yüzlerindeki gülümseme yapılan etkinliğin doğru yerlere temas ettiğinin bizlere bir kez daha göstermiş olmuştur.

Yer: Levent
Tarih: 13/04/2018

Tatil Sepeti Kokteyl Atölyesi Tatil Sepeti Kokteyl Atölyesi Tatil Sepeti Kokteyl Atölyesi Tatil Sepeti Kokteyl Atölyesi