Sosyal Kulüpler Destek Hizmetleri

/Sosyal Kulüpler Destek Hizmetleri
Sosyal Kulüpler Destek Hizmetleri2018-12-30T09:26:27+00:00

Şirketinizin sosyal kulüplerine eğitmen, kulüp koçluğu, eğitim materyalleri, ses, ışık ve görüntü sistemleri gibi destek hizmetleri sağlamaktayız.

Eğitimleri şirketiniz dışında almak isterseniz Taksim ve Kadıköy stüdyolarımız hizmetinizde. Ayrıca toplantı salonumuzda yaptığınız toplantınızı eğitimlerimizle renklendirebilirsiniz.

•    Müzik Kulübü: Şirketinizde veya stüdyomuzda yapılacak çalışmalarla müzik kulübü veya özelleşmiş kulüpler (Ritm kulübü, gitar kulübü…) oluşturulması, grup kurulması, grup koçluğu, eğitimleri ve tüm destek çalışmaları yapılır.

•    Dans Kulübü: Şirketinizde veya stüdyomuzda yapılacak çalışmalarla dans kulübü veya özelleşmiş kulüpler (Tango kulübü, salsa kulübü, oryantal kulübü…) oluşturulması, grup kurulması, grup koçluğu, eğitimleri ve destek çalışmaları yapılır.

•    Fotoğraf Kulübü: Şirketinizde veya stüdyomuzda temel ve ileri fotoğraf eğitimleri, yerli ve yabancı fotoğrafçılarla özel atölyeler (Moda fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, belgesel fotoğraf…), fotoğraf gezileri organizasyonu çalışmaları yapılır.

•    Edebiyat Kulübü: Okuma ve yazı atölyeleri çalışmaları yapılır. Yazı atölyelerinde gruba verilen eğitim sonucu oluşan metinlerin kitap haline getirilmesi desteği verilir.

•    Tiyatro Kulübü: Profesyonel tiyatro oyuncusu ve eğitmenleri önderliğinde kulübünüzle oluşturulacak proje için tüm eğitim, sahne-dekor, kostüm destek çalışmaları yapılır.

•    Resim Kulübü: Farklı ilgi alanlarına uygun resim tekniklerine göre yapılacak atölye çalışmalarında temel eğitimin ardından özel ve grup çalışmalarıyla resim kulübü sürdürülür. Gerekli malzeme tedariği ve sergi oluşturulması gibi destekler sağlanır.