Varillaz Sokağın Ritmleri

/Varillaz Sokağın Ritmleri
Varillaz Sokağın Ritmleri 2018-07-16T12:02:14+00:00

sokagin ritmleriVariller, çöp kovaları, süpürge sopaları, teneke kapaklar,  kutular, inşaat malzemeleri, mangal bacaları, film bobinleri, ilaç şişeleri… Hatta şirketinizin ürettiği ürünler! Sokağın Ritmleri’nde elinizdeki bu aletlerle takımınızın nasıl başarılı bir sokak orkestrasına dönüştüğüne şahit olacaksınız. Unutulmaz bir kurumsal takım çalışması deneyimi!

Varillaz Perküsyon Topluluğu eşliğinde, katılımcıların tamamı gösteriye interaktif bir şekilde dahil edilerek etkinlik hareketlendilir, takım ruhu oluşturulur ve grup motivasyonu üst seviyeye çıkarılır.

Katılımcı: 5-5000
Zaman: Motivasyon Atölyesi 15-120 dakika. Önerilen 45-60 dk. Performans Atölyesi Yarım Gün. Serbest Atölye Tam Gün.
Kazanımlar:
İşbirliği, İletişim, Motivasyon, Buz Kırıcı, Konsantrasyon, Yüksek enerji

Varillaz hakkında ayrıntılı bilgi için: www.varillaz.com

logo

 

varillaz

Referans İşler

Sahibinden

sahibinden-280-150

M3 Works olarak Sahibinden.com için düzelendiğimiz Sokağın Ritmleri etkinliği eğlenceli anlar yaşanmasına olanak sağladı. Sıradışı malzemeler kullanılarak eğlenceli ritmler ortaya koyan etkinlik sayesinde Sahibinden.com çalışanları keyifli vakit geçirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/sahibinden-com-sokagin-ritmi/

Yörsan

yorsan-280-150

Sokağın Ritmi atölyesi M3 Works ekibi tarafından bu sefer de 15 Ağustos 2015 tarihinde Yörsan için gerçekleştirildi. Toplamda 130 kişinin katılım sağladığı etkinlikte ayrıca 2 kişilik eğitmen kadrosu da yer aldı. Yörsan fabrikasında kullanılan her şeyin enstrüman olarak kullanılması ise katılımcıları şaşırttı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/yorsan-sokagin-ritmi/

Abbott

Abbott

“Abbott İlaç” çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen  Sokakların Ritmi ve katılımcılarla birlikte yapılan junkyard sokağın ritmleri takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. 500 katılımcının yeraldığı çalışmada, takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/abbott-ilac-sirketler-sokagin-ritimleri/

Asya Meyve Suyu

Asya Meyve Suyu

“Asya Meyve Suyu” çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen Sokakların Ritmi ve katılımcılarla birlikte yapılan junkyard sokağın ritmleri takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. Takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/asya-meyve-suyu-sokagin-ritmi/