Setur ekibiyle 2. defa gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular Atölyesi’nde katılımcılar farklı notalara ve farklı renklere sahip müzikal borularla bir müzik kompozisyonu yaptılar. Rengârenk borulardan çıkan her bir farklı nota birleşerek, müzik yapmalarını sağladı. Setur ekibi ile birlikte “Senden Daha Güzel” adlı şarkı çalınarak keyifli bir aktivite geçirmeleri sağlandı.

23 Mart 2013 Cuma günü Setur Müzikal Borular atölyemizi Mercure Hotel Altunizade’ de 60 katılımcı ile gerçekleştirdik. Katılımcılarımız M3 Works ekibi ile eğlenerek, aktivitenin tadını çıkardılar. Toplantı aralarını M3 Works ekibi ile aktivitelerle değerlendirip hem iş hem eğlenceyi bir arada yaşama fırsatı buldular.

Ekip üyeleri M3 Works moderatörünün direktifleri ile şarkının nasıl çalınabileceğini öğrenen katılımcılar, hem eğlenip hem de takım çalışmasının önemini bir kez daha görüp toplantılarının arasında rahatlama fırsatı yakalamış oldular. Müzikal Borular atölyesinde aldıkları kısa eğitim ile başlayarak, ritmininsan üzerindeki etkisini ve takım çalışması halinde uyumla gerçekleştirmeyi öğrendiler. Sonrasında eğitmenlerimiz ile birlikte “Senden Daha Güzel” adlı şarkıyı çalarak takım halinde eğlendiler ve takım olduklarında neler yapabileceklerini gördüler. Böylelikle sona eren takım çalışmasından geriye keyifli anların videosunun ve fotoğraflarının şirket arşivinde yer alacak olmasının yanı sıra şirket çalışanları arasında kuvvetlenen duygusal bağlar kalmış bulundu. Aynı zamanda ritmin insanlar üzerindeki rahatlatıcı etkisiyle rahatlama fırsatı buldular.

Yer: Mercure Hotel / Altunizade
Tarih: 23/03/2018

Setur 2 Müzikal Borular Atölyesi Setur 2 Müzikal Borular Atölyesi Setur 2 Müzikal Borular Atölyesi Setur 2 Müzikal Borular Atölyesi