M3 Works olarak SC Johnson ekibi için tüm gün süren toplantılarının aralarında nefes alıp, eğlenmeleri için konsol oyunları kurduk. Dijital oyunlar SC Johnson çalışanları tarafından büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2018 Salı günü, Le Meridian Otelde gerçekleştirdiğimiz Konsol Oyunlar etkinliği SC Johnson ekibi tarafından eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcıların otelde gerçekleşecek olan toplantılarında tüm gün sadece toplantı ile bunalmasınlar ve enerjilerini biraz daha arttırmak için fuaye alanında Dijital Konsol Oyun etkinliği gerçekleştirdik. İki adet oyun kurduğumuz alanda oyunlardan biri X Box 3D gözlük oyunu diğeri ise VR Hologram oyunları. Oyunlara büyük ilgi gösteren SC Johnson çalışanlar, toplantı aralarında düşen enerjilerini yukarı çıkarmak için Konsol oyunlarına akın ettiler. Katılımcılar tarafından büyük ilgi gören Dijital Konsol Oyunlarında renkli anlar yaşandı. Star Wars temalı toplantıda oyunlarda konsepte uygun olarak hazırlandı. Toplantı aralarında fuaye alanını dolduran SC Johnson ekibinin mutluluğu yüzlerindeki gülümsemeden belli oluyordu.

M3 Works ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz Konsol Oyunlar aktivitesinde keyif dolu anlar yaşandı. SC Johnson ekibinin büyük beğenisini toplayan Konsol Oyunları etkinliği günün en eğlenceli aktivitesi oldu.

Yer: Le Meridian / Etiler
Tarih: 18/09/2018

YouTube video