Sandoz – Mobil Orkestra

/, Mobil Orkestra & Bando/Sandoz – Mobil Orkestra

Sandoz – Mobil Orkestra

Sandoz ekibi ile birlikte 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü oldukça keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik. Sandoz ekibi Mobil Orkestra aktivitesi için oldukça heyecanlıydı. Gebze’de Sandoz fabrikalarında bir araya geldiğimiz katılımcılar sabah ofisteyken onları neşelendirmek amaçlı Mobil Orkestra ekibi sahneye çıktı.

Bando ekibi geçmişten günümüze birbirinden keyifli şarkıları sırasıyla çalıyordu. Katılımcıların doyasıya eğlendiği Mobil Orkestra etkinliğinde heyecan bir olsun azalmadı. Hep bir ağızdan çalınan şarkılara eşlik eden katılımcılar oldukça keyifli bir Mobil Orkestra etkinliği gerçekleştiriyordu.3 kişiden oluşan Mobil Orkestra ekibi 1 üflemeli 2 vurmalı çalgıdan oluşuyordu. Birbirleriyle oldukça koordineli ve takım halinde hareket eden Mobil Orkestra ekibi keyifli zamanlar geçiriyordu. Mobil Orkestra ekibinin uyumu ve takım halinde oluşu katılımcılara da yansımıştı. Hep birlikte hareket ederek birbirinden keyifli zaman geçiren katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici dakikalar yaşadı.Mobil Orkestra ekibi uzun yıllardan beri birlikte çalışan ve oldukça uyumlu hareket eden bir ekipti. Yapısı gereği birbirlerinden bağımsız hareket etmeyen ve oldukça uyumlu davranan Mobil Orkestra ekibi katılımcılarında bu durumu fark etmesini sağladı. Takım halinde ve bütün olarak şarkılara eşlik eden katılımcılar keyifli zaman geçiriyordu. Bunun yanı sıra sabah saatlerinde çalışmaya başlamadan önce Mobil Orkestra etkinliğine katılmış olmak katılımcıların günlerinin güzel geçmesinin önünü açtı. Çalan şarkılara hep birlikte eşlik eden ve ritim tutan katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu.

Birbirinden keyifli anların yaşandığı Mobil Orkestra etkinliğinden yavaş yavaş sona geliniyordu. Gösterinin sonuna gelindiğinde katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Birkaç saat boyunca bildikleri şarkılara hep bir ağızdan eşlik etmiş, birbirlerini daha da yakından tanıma fırsatı yakalamış katılımcılar aynı zaman da takım olma ve koordineli hareket etmeyi de öğrenmişti. Böylece hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite gerçekleştirmiş olan katılımcılar oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrılmaya başladı. Bol bol fotoğraf ve video da çekmeyi ihmal etmeyen katılımcılar bu anları ölümsüz kıldı. Çekilen fotoğrafları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaya başlayan katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçirmişti. Oldukça mutlu oldukları gözlemlenen katılımcılar alandan ayrılmaya başladı.

Yer: Sandoz Fabrikası / Gebze
Tarih: 17/07/2017

Sandoz Mobil Orkestra Sandoz Mobil Orkestra Sandoz Mobil Orkestra Sandoz Mobil Orkestra Sandoz Mobil Orkestra Sandoz Mobil Orkestra Sandoz Mobil Orkestra Sandoz Mobil Orkestra

2017-07-21T11:23:25+00:00 17 Tem 2017|Kategoriler: Etkinlikler, Mobil Orkestra & Bando|0 Yorum Var

Yorum Bırak