M3 Works olarak Teknosa zirvesi Philips standı’nda katılımcılar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Konsol Oyunları atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Zirve ziyaretçileri Philips standı’na uğrayıp konsol oyunları oynayarak keyifli vakit geçirdi. Android televizyonlarda Asphalt 8 oyununu oynayan katılımcılara 3 gün boyunca günün birincilerine televizyon hediye edildi.

İş birliği, dikkat ve pratik zekâyı öne çıkaran bu etkinlikte katılımcılar zaman zaman takımlar halinde zaman zaman bireysel oyunlar oynadılar. Eğlencenin de ötesinde takım ruhunu güçlendiren, motivasyonu zirveye çıkaran ve uyumlu çalışmayı gözler önüne seren bu etkinlik boyunca katılımcılar heyecan dolu anlar yaşadılar. Oyun konsollarını ellerine aldıkları an adeta çocukluklarına dönen katılımcılar eğlenceli dakikalar geçirdiler. Zirve ziyaretçileri için Philips standı’nda düzenlenen aktiviteye genç yaşlı birçok katılımcı ilgi gösterdi. Oyun konsolunda oynamak istedikleri oyunları seçen katılımcılar ekipler halinde mini turnuvalar düzenledi. Toplantı aralarında rahatlama fırsatı bulan ziyaretçiler Konsol Oyunları atölyesi’ne yoğun ilgi gösterdi.

Yer: Rixos Sungate / Antalya
Tarih: 18/02/2015

Philips Konsol Oyunları Philips Konsol Oyunları Philips Konsol Oyunları Philips Konsol Oyunları Philips Konsol Oyunları Philips Konsol Oyunları Philips Konsol Oyunları Philips Konsol Oyunları