M3 Works ekibi olarak 08 Kasım 2016 Salı günü Philip Morris ekibi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi oldukça keyifli anlara sahne oldu. Hatay’da buluştuğumuz 25 kişilik Philip Morris ekibi oldukça heyecanlıydı.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte etkinlik başlamış oldu. Önce kısa bir gösteri sunan eğitmenimiz ardından katılımcıları üç takıma ayırdı. Hızla aktiviteye başlayan takımlar gelişigüzel enstrümanlarını çalmaya başladı. Ortaya çıkan uyumsuz sesler takımların motivasyonlarında düşüşe neden olsa da zamanla ortaya ahenkli sesler çıkmaya başladı. Takım olarak hareket ettikçe doğru sesi çıkarmaya başlayan takımlar için aktivite daha da eğlenceli hale geldi. Takım olmanın öneminin bir kez daha farkına varan takımlar için hem öğretici hem de eğlenceli bir aktivite gerçekleşiyordu.

Düzenli çalışmanın ve takım olarak hareket etmenin önemini kavrayan katılımcılar için sıra büyük kayıttaydı. Eğitmenimizin komutuyla birlikte kayıt başladı. Aktivite boyunca bütün öğrendiklerini sergileyen katılımcılar hiç unutamayacakları anılarla alandan ayrıldı.

Yer: Divan Hotel / Gaziantep
Tarih: 08/11/2016

Philip Morris 11 Ritm Motivasyon Atölyesi Philip Morris 11 Ritm Motivasyon Atölyesi Philip Morris 11 Ritm Motivasyon Atölyesi Philip Morris 11 Ritm Motivasyon Atölyesi Philip Morris 11 Ritm Motivasyon Atölyesi Philip Morris 11 Ritm Motivasyon Atölyesi Philip Morris 11 Ritm Motivasyon Atölyesi Philip Morris 11 Ritm Motivasyon Atölyesi