Otoban yapımının sadece devlete veya taşeron firmalara ait olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü ekibiniz ile beraber sizde artık kendi otobanınızı yapabilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki M3 Works farkı ile.

M3 Works’un Otokoç çalışanları için düzenlediği Otoban etkinliği iş birliği ve hayal gücünün mükemmel uyumunu bir kez daha gözler önüne serdi.Havaların ısınması ile outdoor bir aktivite olarak gerçekleştirilen Otoban etkinliği için erkenden hazırlıklara başlandı. Antalya’da Calista Luxury Resort Taşlıburun Belek’te tatil tadında gerçekleşen etkinliğe tam 230 Otokoç çalışanı katıldı.

M3 Works takım liderleri eşliğinde 10 ve 11 kişilik gruplar halinde 22 takım oluşturuldu. Her bir takım kendi içinde var olan yüksek enerjileri ve kazanma hırsı ile Otoban etkinliğine başladı. M3 Works tarafından sağlanan özel malzemeler ile otoban yapımına başlayan takımları aslında ufak bir sürpriz ve mesaj bekliyordu. Takımlara Otoban etkinliği için verilen görev kendilerine tanınan süre içerisinde 2 metre uzunluğunda 50 cm yüksekliğinde ve 50 cm genişliğinde en yaratıcı, en güzel, en sağlam otobanı insaa etmeleriydi. Rengarenk materyaller ile yüksek bir enerji içinde Otoban etkinliği içinde birinci gelebilmek adına büyük bir özveri ile takımlar yarıştı. Dikkat, motivasyon, işbirliği ve hayal gücünün gerekli olduğu Otoban etkinliği rengarenk anlara şahit oldu. Otoban etkinliğinde birbirinden habersiz olarak en güzel ve sağlam otobanı yapmaya çalışan takımlar etkinlik boyunca her an iletişim halinde ve güler yüz ile yarıştılar. Her takımın kendi içinde takım çalışması ve iş birliği halinde ortaya çıkardığı otobanların sürprizi ise finalde hepsini birleştirmek ve test etmek oldu. Birbirinden güzel 22 otobanın bir araya gelmesi ile devasa bir otoban elde edildi. Böylelikle firmanın her biriminin kendi içinde yaptığı çalışmanın bir araya gelerek birleşimi sonucunda büyük başarılara imza atacağı mesajını veren Otoban etkinliği takım çalışması ve iş birliğinin önemini vurguladı. Rengarenk görüntüler içerisinde yüksek motivasyonla gerçekleştirilen Otoban etkinliğinde en güzel köprüyü inşaa edene ilk üç takıma ödülleri verildi. Birleşen Otoban etkinliği sonunda bütün otobanlar birleştirildi ve uzaktan kumandalı araçlar üzerinde sürülerek sağlamlığı test edildi.

Yer: Calista Luxury Resort Hotel
Tarih: 23/05/2015

Otokoç Otoban Otokoç Otoban Otokoç Otoban otokoc-otoban (4) otokoc-otoban (5) otokoc-otoban (6) otokoc-otoban (7) otokoc-otoban (8) otokoc-otoban (9) otokoc-otoban (10) otokoc-otoban (11) otokoc-otoban (12) otokoc-otoban (13) otokoc-otoban (14) otokoc-otoban (15) otokoc-otoban (16)